Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jó döntés-e a fitymaféket...

Jó döntés-e a fitymaféket szándékosan átszakítni, ha rövid?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Urulógusnál voltam,aki azt mondta,hogy rövid a fitymafékem.Sürgős lenne átvágni,de minimális eltérés van a véralvadásomnak,és haematológiára küldött,de oda aug. 19-re kaptam időpontot.Elvileg a fitymaféknek magától,akció közben kéne leszakadnia,de ugye nem akarom megvárni az első alkalommal bekövetkező vérfürdőt.Nos,arra gondoltam,hogy akkor mi lenne,ha eltépném,nemes egyszerűséggel?Valaki valami tanácsot tudna adni?

Előre is köszönöm!


2011. jún. 23. 17:46
 1/9 anonim válasza:
Szerintem jobban jársz ha szakember fogja megcsinálni
2011. jún. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Elvileg a fitymaféknek magától,akció közben kéne leszakadnia"

Már bocs, de ezt a fasszságot honnan szedted??? -.-

2011. jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
már bocs de a fitymafék komolyan akció közben szakad el:)
2011. jún. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Várd meg vele az orvost, ember! El is fertőződhet, aztán járkálhatsz a perforált gyulladásoddal orvostól-orvosra. Az kellemetlenebb lesz, mint kivárni ezt a kis időt.
2011. jún. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De hogy ha aktus közben szakad el,annak a végeredménye ugyan az,mintha én szakítanám el.Márpedig az akció közbeni szakadás teljesen természetes rövid fék esetén,és ugyan úgy kell kezelni,mint ha orvos vágja el...
2011. jún. 23. 20:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Már döntöttél, akkor minek kérdezel, már ne haragudj...
2011. jún. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"már bocs de a fitymafék komolyan akció közben szakad el:)"


EZ NEM IGAZ!!! Ez tévhit, nem kellene félrevezetni az embereket!

2011. jún. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is úgy olvastam,hogy akinek rövid,annak akció közben szakad el,ha előtte nme műtteti meg...
2011. jún. 23. 20:55
 9/9 neewollah ***** válasza:
Ha el is szakad akció közben-amit kétlek akkor is jobb ha orvos oldja meg mert akkor nem hegesedik be és nem kell mégnagyobb gondok elé nézned
2011. jún. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!