Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szándékosan terjesztik az...

Szándékosan terjesztik az influenza különböző fajtáit?

Figyelt kérdés
Hallotatok arról, hogy egy osztrák oknyomozó riporternőnek állítólag megdönthetetlen bizonyítékok vannak a kezében, miszerint bizonyos gyógyszergyárak szándékosan tettek védőoltásokba h5n1, és h3n2 vírusokat ezzel terjesztve a betegséget? Az FBI nyomoz. Mi a véleményetek? Elképzelhetőnek tartjátok?
2009. szept. 28. 21:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

Szándékosan?? még szép! Hiszen a védőoltás épp a legyengített vírus /törzs épp azért, hogy beinduljon a szervezet védekezése és ellenanyagtermelési reakciója.

Hát ehhez nem kellett volna oknyomozni a riporternek, elég lett volna, ha odafigyal az általános iskolában!


Akkor nem döbbent volna meg..

2009. szept. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

na jó. Lehet nem volt egyértelmű. Szóval a sima influenza elleni védőoltás tartalmazta a két vírustörzset, de mire kiderült már jópáran megbetegedtek és terjedt egy újfajta járvány, ami ellen újfajta védőoltást kellett kidobni.

Ergo hisztek-e egy összeesküvés elméletben?

2009. szept. 28. 22:04
 3/15 anonim ***** válasza:
Minden évben új vírustörzs fertőz, ezért minden évben új fajta vakcínát kell legyártani. Okafogyott az összeesküvés elmélet. Kamu!
2009. szept. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%

Én elképzelhetőnek tartom, hogy a h1n1 szándékosan lett elterjesztve. Már csak azért is, mert valószínűleg mesterségesen lett előállítva. És a gyógyszergyáraknak ez bomba üzlet. Szomorú...

Itt egy érdekes összefoglaló:

[link]

2009. szept. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
33%
Igen!!mivel ez az egész arra jó,h kevesebben legyünk a földön,plusz még nem szedték meg eléggé magukat a gyógyszergyártó cégek.mindig kell vmi új betegséget kitalálniuk,amire természetesen új ellenanyag is kell,amiért persze millárdokat kaszálnak.hát így megy ez.mi meg vagy túléljük,mint a kísérleti patkányok,vagy megdöglünk.ennyi.
2009. szept. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Előbb már leírtam, _M_I_N_D_E_N_ _É_V_B_E_N_ _K_E_L_L_ _Ú_J_ _E_L_LE_N_ _A_N_Y_AG_!

Ezért kár volna költségesen új vírust előállítani. Az biztos hogy az emberi hülyeség által táplált hisztéria degeszre tömi a gyógyszergyárak zsebét.

2009. szept. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nézz utána, mi mindennek kell egybeesnie, hogy egy ilyen vírus létrejöjjön. A link amit belinkeltem, ott le van írva. 2 fajta sertés, egy csirke és egy ember, plusz az influenza vírusok, egy helyen, egy időben, puszipajtásként... Elég kicsi rá az esély!
2009. szept. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát kicsit érdekes. Én hiszek benne valamilyen szinten. Olvastam egy elég tartalmas e-mailt, amiben le van írva az oknyomozó riporternő története. De sok lenne ide bemásolni. Mindenesetre érdekes.
2009. szept. 30. 14:34
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kicsi az esélye, mégis minden évben létrejön. Már sok ezer éve. Nem valószínű, hogy az emberiség írott történelmének minden szakaszában olyan fejlett volt az orvostudomány, hogy mesterséges vírusokat tudott létrehozni.
2009. szept. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, a vírusok maguktól is mutálódnak. De ez, igen nehezen jöhetett volna "csak úgy" létre.
2009. szept. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!