Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez depresszió? Menjek pszichiá...

Ez depresszió? Menjek pszichiáterhez? 16/f

Figyelt kérdés
Már féléve nagyon sz'rul vagyok alig birok felálni a székből reggel meg kikelni az ágyból ha megmosom a kezem utána percekig állok még és nem indulok tovább.Sokat gondolok öngyilkoságra is és csak akkor vagyok jól ha leiszom magam.Van hogy napokig nem fürdök le de amikor fürdök akkor is nehezemre esik kiszállni a kádból és ülök a szélén percekig miután nagy nehezen sikerült kimászni.Volt hogy 4 napig ittam mert már elegem volt.... A hasam nagyon sokat megy és már nagyon idegesit! Menjek el pszichiáterhez vagy mi legyen? Elegem van már!

2016. jún. 8. 22:36
 1/4 A kérdező kommentje:
És még aludni se tudok
2016. jún. 8. 23:08
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, minden bizonnyal többek között depresszió is. Ha öngyilkossági gondolataid vannak mindenképpen kérj segítséget. Nézz utána a körzetedben ahol élsz, hova fordulatsz ellátásért. Ne aggódj ingyen van, TB állja, és amit ott elmondasz nem fog szüleidhez vagy akárkihez visszajutni. Ha úgy gondolod jól esne kiírni mi a gond és mi okozza, írd meg privátban nyugodtan.

Jobbulást.

2016. jún. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el azt a lányt.
2016. jún. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Milyen lányt? Olyan betegség miatt vagyok depressziós ami miatt maximum kiröhögnek az emberek nem az hogy még lány meg ilyenek...
2016. jún. 9. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!