Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha xanaxal lazább vagyok,...

Ha xanaxal lazább vagyok, nélküle meg visszahúzodó akkor az milyen betegség miatt van?

Figyelt kérdés

Alap esetben visszahúzodó vagyok nem nagyon szeretek beszélgetni.

Kaptam valakitől 1 pár levél xanaxot.

Kipróbáltam(1 hete szedegetem)

És ha beveszek 1 xanaxot reggel akkor mindenkivel beszélgetek, jopofizok.

Na most ez azért van mert depis vagyok és a gyógyszer ezt oldja?

Vagy pedig alapból visszahuzódó vagyok, és a gyógyszer csak "doppingol" és emiatt érzem lazábban magam?

Remélem értitek hogy a kérdésből mit akarok kihozni.

Köszi az értelmes válaszokat:)



2016. jún. 3. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem alapból visszahúzódó típus lehetsz! oké,hogy olyankor nem vagy olyan gátlásos,de azért a xanax-al vigyázz!!!!!!
2016. jún. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Oldja a szorongást, viszont nagyon vigyázz vele, könnyen függő leszel és pokoli nehéz leszokni.
2016. jún. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól mondja előző. Olyan, mint valami drog, old és nyugtat, és baromi könnyű rászokni. És pont olyan nehéz leszokni róla, mintha keménydrogoznál (volt Xanax-függő ismerősöm). :(
2016. jún. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A helyedben nagyon gyorsan abbahagynám a xanax evést,nem tic-tac cukorkát eszel! Nagyon nagy galibát okozol magadnak,ha továbbra is így akarod oldani a szorongásod. Fogadd el magad olyannak,amilyen vagy,ha nem megy,vagy úgy érzed nem tudsz önmagad lenni,kérj segítséget pszichológustól,de ne a mérget edd!
2016. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként meg az ismerősödnek csak gratulálni tudok,amiért ennyire "nagylelkű" veled,hogy csak úgy adogatja neked a levél Xanaxokat. Ő talán orvos? Ő sem és te sem vagytok tisztába a következményekkel.
2016. jún. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szorongás ismerős
2016. jún. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Karnun22 válasza:
100%
Eleinte euforikus érzést vált ki, ennyi rá a magyarázat. Tetszik úgye? Amikor papám meghalt én is ezt kaptam, 18 éves voltam akkor. Tényleg nagyon jó hangulatom volt tőle, és rá is kaptam hamar, most 22 éves vagyok, egy függő! Napi 4.mg-ot sem érzek meg, egy hónap alatt 130 szemet szedek fel. Reggelente remeg a gyógyszerért a kezem! Azt javaslom ne tedd tönkre magad vele úgy mint én...
2016. jún. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!