Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A túlságos idegességgel el...

A túlságos idegességgel el kéne menni orvoshoz?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, nagyon ideges fajta. Azon képes vagyok felidegesedni, ha valaki csak áll foci közben és nem csinál semmit. Az idegesség alatt nem csak annyit értel, hogy pl. kezdj már el mozogni te k*csög... Rendesen képes vagyok nekitámadni, úgy el tud borulni az agyam hogy a tanárral is ordibálok... Persze nem csak a focitól idegesedek fel, hanem minden apró dologtól. Meg van egy olyan féle idegességem, hogy pl. dolgozat írás közben rendesen lerágom a bőrt az ujjaimról, lerágom úgy a körmöm, mintha előző nap vágtam volna le. De van olyan is, hogy csak random elborul az agyam és mindenkivel bunkó vagyok (amúgy viszonylag kedves, jó indulatú ember vagyok, csak valamiért túlzásba viszem a dolgokat...)Ezzel el kéne menni orvoshoz?

2016. máj. 21. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, mert még a végén úgy jársz mint Gabi, a Mónika show-ból. Pedig ő csak megjátszotta.
2016. máj. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább pszihológushoz :). Ez nem betegségnek tűnik, hanem stressz/düh kezelésnek. Esetleg egy düh/konfliktuskezelési tréning sem ártana (vannak néhány napos tréningek).
2016. máj. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!