Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nihilista lettem, forduljak...

Nihilista lettem, forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
Nem kell a szó szoros értelmében venni a nihilistát csak ezt találtam a legtalalobbnak. Mindig is voltak nehezebb idoszakaim, de már jó ideje boldognak éreztem magam. Ez akkor kezdődött amikor elkezdtem beszélgetni egy emberrel aki ugyanolyan mint a régi szomorú világgyűlölő énem és elkezdtem gondolkozni. Mióta gondolkozom és nem csak csinálom a dolgom, azon kaptam magam, hogy egyre szomorúbb vagyok, üres, értéktelen, buta. Eddig havonta egyszer sírtam a nehéz napokon, most viszont napi rendszeresseggel és nem tudom az okát nem látok kiutat nem tudom mit tegyek és sürgős változás kell mert épp a vizsgaimat kéne csinálnom egy elég húzós egyetemen. Szerintetek orvosi eset? Vagy szivodjak fel az emberek közül, semmi facebook és más elérhetőség vagy mit tegyek?

2016. máj. 11. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Csinálj esténként légzőgyakorlatokat. Mély levegő lassan nagyon lassan kieresztve. Ezt nyugodt körülmények között fekve, mozdulatlanul, csukott szemmel, teljes csendben 20-40 percig csináld.

Szerintem a boldogtalanságot elírtad!

2016. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!