Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Lebénít!

Mit tegyek? Lebénít!

Figyelt kérdés
Nincs jó kapcsolatom a szüleimmel, bántalmaztak, stbstb. Már nincs sok az érettségiig... De folyamatosan csesztetnek...és rájöttem,hogy nem lusta vagyok tanulni, hanem folyamatosan megzavarnak. Anyám mindenbe beleszól, a legapróbb dolgokba is, pl. ha a földön ülök, akkor fél óraig beszél rajta, tehát ez megy az agyamra, hogy sokáig beszél rajta, vagy pl. éjszaka jobban tanulok, csak mindig bennem van a szorongás, hogy észreveszi, és akkor megint elkezd rajta hosszasan beszélni vagy kiabálni...ez ma is így történt, de már annyiszor megzavar naponta, hogy konkrétan nincs ehhez már erom, sem energiam. És mennék,nekiülnék a tanulásnak, mert érdekel is, csak úgy érzem, hogy levagyok bénítva, és nem képletesen, hanem konkrétan már indulnék, de nem megy.......mitől van ez? Ha el is indulok, folyamatosan úgy érzem, meg kell állnom, valami nem jó, alapvetően rossz a közérzetem. Az ilyen "már kibírod" szöveggel kérlek ne gyertek. A tüneteimre lennék kíváncsi és a veléményetekre.
2016. máj. 18. 06:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!