Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Agresszív vagy ideggyenge vagyok?

Agresszív vagy ideggyenge vagyok?

Figyelt kérdés
Tizenévesként kezdtem agresszívabb,indulatos lenni,leginkább az online játékok tudnak a sodromból kihozni(pl WT) ha olyan menetem van ami nem úgy sikerül ahogy tervezem,elkezdek dühös lenni,majd ami a kezembe akad a falhoz vágom,vagy verem a falat,káromkodom.Amúgy senkit nem szoktam bántani,de ha játszom és valami nagyon nem úgy sikerül akkor nagyon dühös leszek,olyankor a monitort is szívem szerint betörném.És azért kicsit zavar,de más nem tudd kihozzni a sodromból,csak ez mert alapvetően nyugodt ember vagyok és ha provokál valaki akkor se leszek ideges,de ha játszok akkor valahogy átszellemülők. 21/f
2016. ápr. 22. 20:39
 1/2 anonim válasza:

Ezzel sokan vannak így szerintem :))

Amíg csak játék közben jön ez elő, megnyugodhatsz, nincs veled gond!

2016. ápr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha észre veszed, hogy kezdesz begurulni akkor az még jó, mert az azt jelenti, hogy tudod kontrollálni magad. Ha tetlegességig fajulsz vagy úgy gondolod hogy nem bírod tovább akkor keress fel szakembert. És lehetőleg hanyagold az agresszív játékokat. Mert az nem a valóság
2016. ápr. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!