Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jartam ingyenes szihologushoz...

Jartam ingyenes szihologushoz hónapokig aztán egyszercsak nem mentem soha tobbet, kicsit furdal a lelkiismeret ez pofátlanság?

Figyelt kérdés
Tavaly jartam hozza hónapokig aztán karácsony előtt voltam utoljára, megbeszéltünk időpontot januara de nem mentem azota se, vagy iden ebben az evben meg egyszer sem voltam, depresszió miatt mentem hozza de rajottem h én utallok beszélgetni is es ez nekem csak kinszenvedes

2016. márc. 21. 21:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hat ö egy nagyon kedves nö volt egyebkent, nem hiszem hogy masik szakember jobb lenne, alapbol utalok beszelgetni, embereket se szeretem, egy masik szihologusnal is ugyanugy csak szenvednek, ez szaz szazalek
2016. ápr. 9. 13:32
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem kötekedni szeretnék, de az, hogy kedves még nem feltételezi, hogy szakmailag jó is, persze nem is zárja ki. De persze Te ismered, én csak megjegyeztem ezt.
2016. ápr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen ebben vegulis igazad van, mindegy is lenyeg az hogy én mas szakembernel is csak szenvednek sztem
2016. ápr. 9. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!