Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jartam ingyenes szihologushoz...

Jartam ingyenes szihologushoz hónapokig aztán egyszercsak nem mentem soha tobbet, kicsit furdal a lelkiismeret ez pofátlanság?

Figyelt kérdés
Tavaly jartam hozza hónapokig aztán karácsony előtt voltam utoljára, megbeszéltünk időpontot januara de nem mentem azota se, vagy iden ebben az evben meg egyszer sem voltam, depresszió miatt mentem hozza de rajottem h én utallok beszélgetni is es ez nekem csak kinszenvedes

2016. márc. 21. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Biztos meggyógyultál. Ha meg nem, az nem az ő baja.
2016. márc. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem volt a legszebb dolog, de nyugi, túléli. :)

Bár szerintem többre mentél volna, ha ezt a panaszodat (hogy beszélgetni sem szeretsz) is megosztod vele. Tudod, néma gyereknek anyja sme érti a szavát, és ez a pszichológusokra hatványozottan érvényes.

2016. márc. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ő meg lesz nélküled is...te nem biztos.
2016. márc. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Am ja lehet nem ez volt a legjobb döntés, halalvagyam is van mar
2016. márc. 22. 19:22
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok, holnap megyek pszichológushoz, de abba akarom hagyni, mert semmi értelmét nem látom. Csak elmondom a problémáim, ő pedig csak jegyzetel, és kb semmit sem mond vagy segít. Nem mellesleg elég kétszínű is, behívatta apumat, hogy elbeszélgessen vele is, és semmit nem mondott el neki, hogy depressziós vagyok és hogy figyeljen oda rám többet, hanem apummal értett egyet, aki azt mondta, hogy vissza kéne mennem a régi sulimba, (ahol nem mellesleg nem éreztem jól magam, piszkáltak, és nagyrészt a suli miatt lettem depressziós), pedig a pszichológusomnak elmondtam, hogy mennyit bántottak ott és hogy ezért váltottam sulit, de mindezt nem mondta el apumnak, hanem egyetértett vele, hogy vissza kéne mennem oda.


Szóval kb semmi értelme járnom hozzá, semmit sem mond, csak 1 órán keresztül meghallgat, kérdez, legfeljebb bólogat és ennyi. Ugyanezt az árnyékom is megtudja csinálni.

Én is ingyenes pszichológusnál vagyok, holnap még elmegyek, de szerintem én közlöm vele, hogy nem mennék többet, mert olyan bunkó mégsem akarok lenni, hogy megbeszéljük az időpontot és én meg nem megyek be.


Igaz, hogy még mindig depressziós vagyok, de úgy érzem, semmit nem segít nekem ez a pshichológus, úgyhogy én is befejezem.

2016. márc. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A legtöbb ostoba így jár. Legalább most legyen annyi eszed, hogy felkeresed őt...
2016. márc. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mar az ágyból is alig akartam reggel kikelni, Szerintetek mit tegyek? Visszakonyorogjem magam? Es mit mondjak hogy visszafogadjon?
2016. márc. 23. 14:10
 8/13 anonim ***** válasza:
Mondd el neki hogy mi a helyzet, meg fogja érteni, és "visszafogad", nyugi.
2016. márc. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"és semmit nem mondott el neki, hogy depressziós vagyok és hogy figyeljen oda rám többet"

Az megvan, h őt köti az orvosi titoktartás?

Amúg szerintem ő sokkal többet tud a depresszióról, így azt is megérti, miért nem mész oda. De sokszor az is segít, ha van kinek elmondani a gondjaidat.

2016. ápr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Keress másik szakembert, ha kínszenvedés volt vele, mert akkor ő nem jó Neked.
2016. ápr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!