Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez milyen betegség jelei,...

Ez milyen betegség jelei, tüneteti?

Figyelt kérdés

Mikor egyedül vagyok, vagy pl. szüleimmel, legjobb barátaimmal vagyok együtt teljesen normális vagyok, de pl. suliban, edzésen, tömegközlekedésen stb. teljesen megváltozik a viselkedésem, úgy érzem hogy mindig figyel valaki, rajtam röhögnek, és ilyenkor megváltozik az egész mozgásom, nézésem. Pl. buszon is ha szembeülnek velem, egyből elkezdek pánikolni, elkezd remegni a szám, azt érzem hogy magában rajtam röhög.

Ill. az utcán is mindig úgy érzem, hogy hülyén járok, pedig ha látom magam tükörbe sétálni egyáltalán nem néz ki hülyén, egyfolytában azon gondolkodom, hogy pl. leülök egy székre, nem ültem e rá hülyén, tudom hülyén hangzik ez az egész, de nem tudom mit csináljak :/

Pedig önbizalmam van (sok is), de mintha nem tudnám irányítani a testem ezekben a helyzetekben "átvált nyomorék módra"


2016. márc. 11. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet, hogy pszichológushoz kellene fordulnod.
2016. márc. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is érdemes lenne felkeresned egy pszichológust.

Ezek irreális félelmek, ettől függetlenül nagyon rossz érzést okoznak.

2016. márc. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!