Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt közületek olyan, aki...

Van itt közületek olyan, aki öngyilkosságot követett el, a klinikai halál állapotába került, de megmentették?

Figyelt kérdés

Milyen érzés volt újra élni? Megbántátok utána, amit tettetek?

Kérem, tényleg csak olyanok válaszoljanak, akikkel ez megtörtént! Köszönöm előre is a válaszokat!


2016. febr. 18. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
3%
Van itt közülünk olyan, aki öngyilkosságot követett el, a klinikai halál állapotába került, de nem mentették meg.
2016. febr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Az már nincs közöttünk.
2016. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
77%

Szia! Tudom, nem mostani a kerdesed, de ha meg erdekel en szivesen valaszolok ra:)

Nekem volt ongyilkossagi kiserletem, felvagtam az ereimet. De nagyon, pengevel. Tenyleg majdnem belehaltam. Amikor ertem jottek kocsival, mar alig birtam allni. Miutan beultettek, hatra dontottem a fejem, becsuktam a szemeimet, es ereztem hogy egyre jobban elhalkult a zene a hatterben. Ekozben a no (akik bevittek a surgossegire) hatra nyult es megfogta a terdhajlatomat, hogy valamifele kontaktot tartson velem. Ezt utolag meseltek nekem, hogy hatraszolt, a nevemet mondta, de nem valaszoltam, nem hallottam. Ezt meg ketszer megismetelte, harmadjara felrazott szo szerint es akkor "tertem eszhez", de sz.r allapotban voltam nagyon. Omlott a ver mindenhonnan. Beertunk az sbo-ra, bevittek az epuletbe, majd mindenki felfigyelt ram amikor meglattak (csupa ver volt minden), es azonnal jott egy no aki atvett, bevitt egy szobaba. Azonnal korulvettek vagy 5-en, koztuk 2 orvos. Levettek a ruhaimat, hogy el tudjak latni az erintett teruletet. Lefektettek az agyra, en becsuktam a szemem. Ismet kezdett elhalkulni minden, a hatterzaj, az emberek hangja, akik korulvettek. A vegen mar homalyosan lattam. Utolagosan tudtam meg: megkerdeztek a nevemet, de nem valaszoltam. Megkerdeztek hany eves vagyok, hova jarok suliba, hol vagyok, milyen nap van, milyen evet irunk. Nem valaszoltam, nem hallottam. Mondhatni suket voltam. A kerdesek utan mar orditottak velem x1, utana harmadik probalkozasra sikerult "visszahozniuk", felraztak es kozben kiabaltak egyszerre 5en. Ezt akkor mondtak el nekem, mikor epp varrtak ossze a sebeimet.

2020. márc. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
91%
A 22:09-es vagyok, azt elfelejtettem leirni: ez tortent 2018. februar 3-an, azota elmondani nem tudom mennyire megbantam azt, hogy nem sikerult. Azt bantam meg, hogy nem sikerult az ongyilkossagom. Ezota egeszen 2019 novemberig terveztem, hogy tenyleg megteszem, de aztan megtortent a csoda, ami kirantott ebbol az egeszbol
2020. márc. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!