Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandó fáradtsággal mit...

Állandó fáradtsággal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Általában napi 8-9 órát alszom és mégis állandóan fáradt vagyok. Évek óta semmit nem csinálok (a nagyon fontos dolgokon kívül), mert arra nem marad energiám, rá kell fordítanom az egészet a felkelésre és a fennmaradásra. Nincs semmi szervi bajom, sportolással se lesz jobb semmi (maximum utána megszólalni se tudok, annyira fáradt vagyok), egészségesen étkezem, szedek vitaminokat... fogalmam sincs mit tehetnék még. Céljaim már nincsenek, mert megvalósítani úgysem tudom őket...
2010. márc. 24. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetne egy teljes kivizsgálást kérned vérképpel és mindennel erre a fáradtságra hivatkozva. Ha nincs semmi, akkor egy szimpi pszichológushoz fordulj, mert lelki eredetű. Sok dolog le tudja szívni a problémákat. Azért a sportok ált jók, hosszabb távon érződik a hatásuk, az ilyen energetizálásra jó pl jóga, taiji stb.. méregtelenítés, ai pár hét rosszullétet is okozhat amíg a mérgek távoznak de utána visszajön a teljes életerő. én pl green gold terméket ajánlok ami tényleg teljesen biztosítja a szervezetnek a vitaminokat..
2010. márc. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Sportolj, kirándulj és legyél sokat a levegőn. Nem kell mindenre szedni valamit.
2010. márc. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
első vagyok és elírtam. azt akartam, hogy: sok dolog le tudja szívni az energiát.
2010. márc. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

itt a tavasz, mindenkinek lehetőség az újrakezdésre.

kell, hogy legyenek céljaid, amiket lépésről lépésre fokozatosan megtudsz valósítani.

én 1 hete nem cigizem és többet fogok eljárni futni

(mert mindig megver az öcsém teniszben) :)

2010. márc. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Annyiszor újrakezdtem már, és mindig ugyanaz a vége... bukás. Vérkép és szervi kivizsgálás is volt már, pszichológus, pszichiáter szintén. Sport hosszútávon se jött be. Úgy látszik, vannak, akiknek ez adottság.:(

2010. márc. 26. 21:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet csak te éled meg bukásként. Gondolkodj el rajta, hogy tényleg az volt-e és ha igen, legközelebb csináld másképp. Egyszer összefog jönni és jobban fogod élvezni a siker ízét is. XD
2010. márc. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
van hogy valaki nem jókor és nem jóval próbálkozik pl lehet h rossz sportot választottál, pszichomokusok közül pedig kevés jó van..
2010. márc. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!