Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bulimiás lányok! Ti hogyan...

Bulimiás lányok! Ti hogyan lettetek azok, hogyan kezdődött nálatok?

Figyelt kérdés

2015. aug. 21. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Anorexiával kezdődött, aztán váltakozva a kettő. Egyszer elkezded nagyon nehéz abbahagyni.
2015. aug. 22. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nálam bulimiával kezdődött, aztán anorexia és azóta váltakozik. Az igaz, hogy nagyon nehéz abbahagyni
2015. aug. 22. 12:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Enyhe anorexiával kezeltek, és a terápián találkoztam egy bulimiás lánnyal, aki baromi vékony volt, onnan jött az ötlet. hasznos terápia volt!
2015. aug. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Utsó, ez durva. :(


Anorexiás voltam, etettek, irdatlan sokat, és nem bírtam benn tartani. Aztán már nem is akartam... Azt kívánom, bár soha ne jöttem volna rá, hogy hánytassam magam (napi 14-15 falás-hányás simán összejön, nincs életem mellette).

2015. aug. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az nagyon durva :o

Ma nekem is sok falásrohamom volt, éppen most is.

Emellett tényleg nem lehet normális életet élni :(

2015. aug. 24. 00:28
 6/7 anonim válasza:
Nekem először volt bulimiám, nem is tudtam, hogy nem normális ha az ember hánytatja magát... Bár előtte azt is normálisnak tartottam, hogy csak úgy szórakozásbol vagdosom magam (nem öngyilkosság miatt) 12 éves koromtól :/ bulimiából lettem anorexiás mikor a pszichi le akart szokttni a falásrohamokról eldöntöttem hogy nem is eszek és valahogy sikerült megtartani.. Aztán valahogy erőre kaptam és kijöttem az egészből, a pszichiket persze elkerültem onnantól már :) Remélem valabogy te is kikerülsz belőle, ez sajnos egy olyan dolog, amire rá kell jönnöd magadnak... Tudnod kell, hogy van kiút! Én se tudtam, azt hittem sose leszek normális nem tudtam elképzelni, hogy rá tudok állni a mérlegre és csak 1-2 kg-t kívánjak le, vagy hogy ha 9kor érek haza akkor is egyek ha éhes vagyok. Kitartás :)
2015. szept. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Regebben kover voltam 90-100 kilo, majd a sok bantasbol elegem lett es valtoztattam mindenen. Egyik naprol a masikra olvadtak le a kilok, ezt annyira elveztem,hogy lassan eszrevetlenul anorexiaba estem.Ez 1-1,5 ev alatt tortent.Legkisebb sulyom 43 kg volt( 168 cm-hez ). Ebben az idoben mar mindenki feltett s megszoltak,hogy hiznom kellene. Kozben egezsegugyi bajaim is lettek, igy az orvos utasitasaval, fel evre ra elkezdtem enni. Nagyon bantott ez a dolog,hogy ennem kell, lassan depresszioba estem, rengeteget sirtam es rengetgszer voltam szomoru. Aztan jott a bulimia , s azota nem tudom elhagyni ezt a betegseget. Ugy erzem tonkreteszi az egezsegemet es az eletemet is. Jelenleg 59 kilo vagyok. (19)
2015. nov. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!