Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan, hogy valaki nem...

Van olyan, hogy valaki nem bulímiás, de hánytatja magát?

Figyelt kérdés
2015. jún. 12. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Mi másért hánytatná magát, mint fogyókúraként?
2015. jún. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egész nap nem evett, este viszont hazaért és elég jól bevacsorázott. Annyit evett, hogy émelygett a gyomra és nem tudott elaludni, ezért megszabadult az étel egy részétől.
2015. jún. 12. 18:55
 3/12 A kérdező kommentje:
és nem akarja visszaszedni azokat a kilókat, amiket sporttal és egy laza diétával elért
2015. jún. 12. 18:58
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, ez bulimia.
2015. jún. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

szted mi a bulimia, ha nem ez

(bár egy hánytatástól még senki nem lesz bulimiás)

2015. jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az illető sürgősen álljon le erről! Mielőtt a gyomorsav szétmarja a nyelőcsövét, kimarja a fogait.
2015. jún. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A 2-es és 3-as kommented ellentmond egymásnak! Ha az ember telezabálja magát és rosszul van, akkor hány magától. De ebben az esetben szó nincsen kilókról. Az a valaki (1. sz. 3. sz.) az te vagy?
2015. jún. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Én egyszer hánytattam meg magam, de nem a kilók miatt, csak túlzabáltam magam. Megettem majdnem egy kiló kis kockázott szalonnát, és kakaót ittam hozzá... annyira rosszul voltam, muszáj volt kiadnom. Ahogy kihánytam, jobb lett.


Nem tudom, ez miért történt, azelőtt és azóta sem ettem ennyire túl magam.

2015. jún. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem azért hánytattad magad, hogy megkönnyebbülj, hanem, hogy nehogy hízz egy dekát is.


Gondolom, koplalsz egész nap, estére bekattansz, ezért a zaba, aztán meg bűntudat is kidobod.


Bulimia a javából, menj orvoshoz!

2015. jún. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Amúgy, igen, van, mikor az ember tényleg össze-vissza zabál pl. ünnepek, szülinap, vagy egy pizzát, mert megkívánja, és rosszullét miatt hánytatja meg magát.

Ez esetben viszont nem érdeklia kilók, a diéta, meg alalpból normálisan kajál, csak most túlette magát.


Néha nekem is van, kb. félévente, évente, vagy ha olyan kaja van, amit imádok.

Legutóbb pl. megettem egy doboz jégkrémet együltő helyemben... hát, utána felálltam és azt hittem, meghalok, úgy fájt a gyomrom, ami ülve nem tűnt fel.

2015. jún. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!