Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan, hogy valaki nem...

Van olyan, hogy valaki nem bulímiás, de hánytatja magát?

Figyelt kérdés
2015. jún. 12. 18:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

könnyebb lesz e/1-ben írni->tehát próbálok eleget mozogni és egészségesen táplálkozni, így szépen le is adtam 3-4 kg-t és ez tök jó, pont egy ruhaméret. viszont amikor stresszes vagyok, nem eszem. gondolom ezzel sokan így vannak. és erre még rájön a a dolog is, hogy ha már így van, hogy nem eszem, az tök jó, mert nem hízom vissza. meg ez a nem evés ilyen önbüntetés, amire szükségem van néha.

azért gondolom, hogy nem bulímia, mert ha nem eszem túl magam és megvan a napi edzés, akkor nem csinálom.

talán 6-7x csináltam összesen egy hónap alatt

2015. jún. 13. 14:22
 12/12 anonim ***** válasza:
6-7-szer egy hónap alatt! Az rengeteg! És csak egyre több lesz! Nem tudom, mért kéne büntetni magad, de garantáltan nem követtél el semmi olyat. Az ilyen életmódnak csak hátránya van. Fordulj pszichológushoz és nyáron szórakozz jól a barátaiddal.
2015. jún. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!