Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bulimias vagyok?

Bulimias vagyok?

Figyelt kérdés
Elhataroztam hogy fogyni fogok. Heti 4 alkalommal jarok futni (mikor nem megyek otthon edzek). Egy nap egy alma es esetleg 3 kekszet eszek. Hetvegeken anyukam szokott kiflit,pogacsat stb... ilyesmiket sutni es nem tudom megallni hogy ne egyek. Ilyenkor , miutan eszek (nehezebb, zsirosabb ) eteleket rosszul erzem magam es altalaba ilyenkor szoktam hanyni. Egy honapba 1. max 2 szer. Bulimias vagyok?
2015. máj. 1. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért hánysz?


Ha meghánytatod magad, akkor bulimiás vagy.


Miért eszel búzalisztet ha fogyni akarsz?

2015. máj. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nem fogyókúra amit csinálsz, hanem koplalás.


Tessék egy normális étrendet összeállítani, így csak tönkreteszed a szervezetedet, aztán, ha elkezdesz majd rendesen enni, a duplája jön vissza annak, amit leadtál. Koplalás nélkül is lehet fogyni, ne pogácsával meg kiflivel tömd magad, egyél több zöldséget, gyümölcsöt, húst, mozogj mellette és fitt leszel, formás, nem pedig egy sápadt, beteg, éhes lány.


A hánytatást pedig azonnal felejtsd el. Egyél rendesen hét közben és hétvégén nem lesznek falás rohamaid és nem lesz bűntudatod.

2015. máj. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez inkább anorexiának hangzik
2015. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!