Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bevettem egy teljes levél (25...

Bevettem egy teljes levél (25 db) stadalaxot, lehet valami bajom? (bulímiás vagyok)

Figyelt kérdés

4 éve vagyok bulímiás, alul-felül purgálós típus. Ma nem sikerült hányni, ezért mérgemben bevettem egy teljes levél stadalaxot, 25 db...azóta már megbántam, általában 14-15 szemet szedek, ha nem sikerül hánynom. De ennyit még soha nem vettem be. Lehet tőle bajom? Valaki vett már be ennyit?

Direkt a mentális kategóriába írtam, tisztában vagyok vele, hogy beteg vagyok.



2014. júl. 22. 16:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz tőle bajod, nem fogsz belehalni meg ilyenek, nem lesz tőle nagyobb bajod, mint a 14-15 szemtől. Ha elkezd hatni, utána kb. 1 napon át (ha szerencséd van, kevesebb ideig) görcsölni fog a hasad és a WC-n trónolsz.
2014. júl. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
De azt mégis mi a francért vetted be, attól lehet hányni? Amúgy meg sürgősen pszichiáter és ne a stadalaxot szedd hanem az általa javasolt gyógyszereket és azokat ne hányd ki, mert akkor nem fognak hatni.
2014. júl. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi! 1 hónapja volt vérképem, és a kálium rendben volt, igaz, akkor előtte 3 napig visszafogtam magamat. Most viszont pár napja elszabadult a pokol...:/
2014. júl. 22. 16:37
 4/17 A kérdező kommentje:
4 éve járok pszichiáterhez, és szedem az általa felírt gyógyszereket (este, este már nem is szoktam hányni).
2014. júl. 22. 16:38
 5/17 anonim ***** válasza:

2-es: a kérdező nem oltást kért, hanem választ a kérdésére. Írta, hogy alul-felül purgálós: a stada az "alul-purgálást" segíti.


Egyébként én gyógyult bulímiás vagyok, ha jársz pszichiáterhez, gondolom gyógyulni akarsz, ha érdekel, megírom priviben, hogy én mit csináltam ennek érdekében. :-)

2014. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi, Mandulavirág, érdekel, mert már nagyon kivagyok! Beleőrülök lassan az evészavaromba...
2014. júl. 22. 16:44
 7/17 anonim ***** válasza:
remélem meggyógyulsz kedves kérdező!
2014. júl. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Egyszer, 2 éve már kijöttem belőle 1 évre, de 1 éve visszacsúsztam...
2014. júl. 22. 16:46
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. júl. 22. 16:46
 10/17 anonim ***** válasza:
Mandulavirág! ebben semmi oltás nem volt, legfeljebb te igyekszel engem oltogatni nem túl sikeresen, ráadásul teljesen feleslegesen is, tök nyilvánvaló, hogy a kérdezőnek pszichiáterre van szüksége, ezt ő is belátja, nem tudom miért kell kötekedni.
2014. júl. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!