Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bevettem egy teljes levél (25...

Bevettem egy teljes levél (25 db) stadalaxot, lehet valami bajom? (bulímiás vagyok)

Figyelt kérdés

4 éve vagyok bulímiás, alul-felül purgálós típus. Ma nem sikerült hányni, ezért mérgemben bevettem egy teljes levél stadalaxot, 25 db...azóta már megbántam, általában 14-15 szemet szedek, ha nem sikerül hánynom. De ennyit még soha nem vettem be. Lehet tőle bajom? Valaki vett már be ennyit?

Direkt a mentális kategóriába írtam, tisztában vagyok vele, hogy beteg vagyok.



2014. júl. 22. 16:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Fúúúú de kics***ettül nem irigyellek :D Én egy vírus miatt f**ok 3 napja. Gratulálok, biztos véknyabb leszel, de hogy alul-felül büdös és visszataszító is az is 100. :DD Mit megadnék azért, hogy saját magam döntsek a hasmenésemről!
2014. júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
En meg Teged irigyellek, hogy ingyen is megy a hasad,en meg a calicit se tudom elkapni, pedig mar probaltam.:/ Neha direkt romlott etelt eszem, de az se hasznal...-_- Most se megy a hasam, csak a szivem sz.rakszik...:/
2014. júl. 22. 22:25
 13/17 anonim válasza:
Hány éves vagy? Én is ebben szenvedek. :/
2014. júl. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
26
2014. júl. 23. 14:17
 15/17 anonim ***** válasza:
15%

hiába város a megváltást a fosástól, ha zabálsz és nem sportolsz b***hatod. keress másik pszichiátert nyilvánvaló hogy nem megfelelő kezelést kapsz. foglald le magad valamivel, hogy ne ilyenen járjon az eszed. és ne irigyelj mert megy a hasam. neked meg úgy fog, hogy 8 napig nem fogsz felállni, mert csepegni fog belőled.



amúgy semmi bajod nem lesz, csupán túladagolás és kiszáradás miatt kórház. fogyni nem fogsz.

2014. júl. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

AKószi, de csak egyszer voltam wc-n, tegnap reggel, ugyhogy a tema szerencsesen lezarult.: D

Egyebkent sportolok napi 2-3 orat, ha nem dolgozom, ha dolgozom,akkor 1-2-t.

2014. júl. 24. 06:23
 17/17 anonim válasza:

Nem akarsz feltenni egy képet magadról amin nem látszik az arcod? Kíváncsi lennék, hogy nézel ki :)

Én csak hajlamos vagyok az ilyenre, állandóan úgy látom magam mintha 166cm-hez 54kg-hoz képest 70-80 kg lennék :( Akár hány kg-os vagyok még a férfiakat is vékonyabbnak látom magamtól.. :(

2014. júl. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!