Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az allando hanytatas miatt...

Az allando hanytatas miatt lehetseges as orrfolyas? Bulimias vagyok, nehez abbahagyni

Figyelt kérdés

2014. jún. 24. 17:34
 1/7 anonim válasza:
Mivel mindig hánytatod magad, így ugye megeszed a kis részecskédet, fogod a pici ujjacskád, lenyomod a torkodon én zutty ki a kajcsi. Mivel nincs ideje felszívódni a tápanyagoknak, vitaminoknak, ásványi anyagoknak stb... így a szervezeted alig táplálod konkrétan, így az immunrendszerednek is előbb vagy utóbb búcsút inthetsz! Tehát könnyebben betegedhetsz le és a szervezetednek több idő kell a regenerálódáshoz, mint egy átlagos embernek! Az orrfolyás a bulémia miatt történő tápértékhiányból adódó immunrendszer gyengülésből fakad!
2014. jún. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Tudod, hogy bulémiás vagy, és nem teszel ellene? Fogadok, hogy nő vagy.
2014. jún. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Milyen nő? Esetleg úgy született! Ő egy idióta! Mi az, hogy TUDJA, hogy mi a baja, TUDJA, hogy hogy lehetne ellene tenni, TUDJA, hogy meg lehet gyógyulni és nem tesz ellene semmit! MI A......... Tisztába vagy vele, hogy ki fogod magad nyírni?
2014. jún. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdésben nem szerepelnek arra utaló jelek,hogy nem jár orvoshoz!Vagy tévedek?Nem egyik napról a másikra szoktak kigyógyulni belőle a betegek.

Ha olyan a kezelőorvosa,lehet tőle nem tudta megkérdezni,mert legutpljára elfelejtette,az orvos meg havonta vagy kéthavonta fogadja.

Szóval miért is kell lehurrogni?

2014. jún. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jartam orvosnal,de az se segitt.... bunko,elutasito..stb es ez nem orvos
2014. jún. 25. 10:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Bennem épp tegnap merült fel ez a kérdés! Folyt az orrom egész nap (reggel hánytam), de nem megfázásszerűen, hanem csak így szipogtam. Sajnos én sem tudom rá a választ...de lehet, hogy az első válaszolónak igaza van.

Amúgy én 4 éve vagyok bulímiás, és járok orvoshoz (holnap megyek épp, majd lehet, hogy megkérdezem...)

2014. jún. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Első vagyok: Hányás során a gyomorban lévő sav szájon át távozik, esetleg néhány esetben (ritkán) orron át! Ez a sav marja végig azt az utat (kesernyés íz), amin végig jön, tehát például orrnyálkahártya. Hányás során fokozódik a nyáktermelődés, így az orrfolyás is létrejön!
2014. jún. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!