Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Xanax szedése veszélyes lehet?

A Xanax szedése veszélyes lehet?

Figyelt kérdés
Mostanában nem szedek csak hébe hóba elalvás előtt xanaxot, van hogy többet, van hogy kevesebbet veszek be, de rendszertelenül. Lehet ebből bajom?
2010. márc. 9. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem.Akkor szedd,amikor szükségét érzed,és mindig a lehető legkisebb adagot,ami még használ. Vezetést hanyagold,amíg szeded.
2010. márc. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szedd, elég erős gyógyszer, és mivel a központi idegrendszerre hat, könnyen hozzá lehet szokni. Inkább igyál egy kamillateát elalvás előtt, vagy Hova tablettát.
2010. márc. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Még gimis vagyok és nincs jogsim, meg nem is dolgozom, tehát ilyen gondok nincsenek. Viszont a xanaxból a normális 2-vel ellentétben van hogy 6/8-t veszek be. Ez kockázati tényező lehet a túladagolásnál? ( mekkora mértékű túladagolás lehet egyáltalán veszélyes vagy akár halálos?)
2010. márc. 9. 14:51
 4/13 anonim válasza:
A "normál" adag is elbutít, eltompít hosszú távon, nemhogy ha ilyen fiatalon ilyen dögletes adaggal mérgezed magad!
2010. márc. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
És nálad mekkora az 1? 0,25 0,5 vagy 1 mg. Mondjuk, ha 6-ot beveszel a legkisebb-ből (jé, ezt hogy kell írni?) is - pláne egyszerre - már az is szép dózis.
2010. márc. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudok elképzelni olyan szituációt, ami egy tinédzsernek Xanax szedését tenné szükségessé... Szerintem ez nagyon nagy baj.
2010. márc. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ilyen brutális adagokat ne vegyél be soha. Ha a 0.25-ös Xanax nem segít, akkor nem a Xanax a te gyógyszered. Elképzelhető,hogy Atarax-szal, vagy Rivotrillal kellene próbálkoznod. Viszont 16 évesen... hát, jobb lenne, ha ezt megbeszélnéd egy pszichomókussal, mert nagyon nincs rendjén.
2010. márc. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
igen, én nagyon csúnyán rászoktam, és leszokni..hhh...nem volt egyszerű
2010. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem fogsz meghalni 6-8 szemtől, viszont nagyon gyorsan függő leszel, onnan pedig már nagyon nehéz a visszaút, hidd el!
2010. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A xanax melett ataraxot is szednem kell, hasonló dózisban....
2010. márc. 10. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!