Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy gyógyuljak ki a szociál...

Hogy gyógyuljak ki a szociál fóbiámból? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már nem bírom, hogy nem tudok emberekkel beszélgetni olyan szerencsétlennek érzem magam. Összesen két barátom van ők tudják, hogy milyen vagyok igazából. Hiába próbálom erőltetni magam megy egy két szó erejéig, de majd elájulok érzésem van meg elkezd gyorsan verni a szívem vagy elkezdek reszketni. Nem akarok egész életemben ilyen lenni annyira rossz. Pedig vicces vagyok tudok hülyülni, de nem tudom kimutatni nekik utána meg mondják. Hogy ennek mi baja hogy nem beszél volt, hogy azt hiszik bajom van velük azért nem szolok hozzájuk pedig nem. Sok időnek kell eltelnie, hogy meg nyíljak valaki előtt lányoknál hamarabb sikerül, de fiúknál nem annyira igaz legjobb barátom fiú, de öt kis korom óta ismerem és az más.19/L

#beszélgetés #ismerkedés #szociál fóbia
2015. júl. 13. 18:04
1 2
 1/19 anonim válasza:
Magamra emlékeztetsz,csak én nem vagyok lány.Vigyázz a két barátodra mert ha eltűnnek nagy bajban leszel.Én elveszítettem őket és most 0 barátom van.Hogyan gyógyulhatnál ki?Talán próbálj belelazulni az életbe,igyál alkoholt,szexelj stb.
2015. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az a baj utálom az alkoholt a sex hát azt meg inkább hagyjuk xd
2015. júl. 13. 22:01
 3/19 anonim válasza:
Akkor drog és vibrátor.Na de viccet félretéve, biztos van olyan amitől kicsit lelazulsz.
2015. júl. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lehet az a dolog engem is èrdekelne:/
2015. júl. 13. 22:40
 5/19 anonim válasza:
Hogyha tudsz hülyéskedni meg viccesnek lenni,akkor biztos hogy van olyan dolog.
2015. júl. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mert akikkel hülyèskedek règota ismerem öket:)
2015. júl. 13. 22:56
 7/19 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy, ha szabad kérdezni?
2015. júl. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Debrecen
2015. júl. 13. 23:05
 9/19 anonim ***** válasza:
Ország másik vége...én szerencsém...:D
2015. júl. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ez már csak ilyen :)
2015. júl. 13. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!