Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen betegség ez? Hogyan...

Milyen betegség ez? Hogyan gyógyuljak ki belőle?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok.

Eléggé összetett a problémám.

Egyrészt, nagyon stresszelős vagyok, minden kis hülyeségen aggodalmaskodok. Pl. doga előtt, amikor jó jegyeim vannak, vagy pl.volt a suliban ajándékozás azon is stresszeltem, fog-e tetszeni a ajándék az illetőnek.

Másrészt, nemrég halt meg sajnos az édesanyám, ami nagyon megviselt.

És ez a kettő miatt, este elalváskor egyfajta pánikrohamom van. Nem remegek, meg nem sírok, csak gpndolkozok hogy holnap mi lesz, stresszelek a hülyeségeken meg elképzelem anyát hogy ő látja-e most a világot és ezután hallom a szivemet hogy dobog és félek hogy leáll. Teljese bennem van hogx most fog. Mindjárt leáll. És ha majd meghalok hol lesz a tudatom? Hol leszek én? Nem fogom látni a világot, nem leszek magamnál(pedig még annyi mindent meg akarok tanulni, nagy a tudásvágyam, de ez csak mellékes). És ez nagyo rossz. Hogyan gyógyuljak ki?


2015. jan. 8. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Keressetek fel egy pszichológust, édesanyád halálát is fel kell még dolgoznod.
2015. jan. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha ez kamu akkor szègyenld el magad.


Ha nem akkor fogadd rèszvètemet!!!

Sajnos ilyenkor nehèz tanácsot adni.Egy orvost mindenkèppen èrdemes felkeresned.

Ha van tesòd beszèlgessetek sokat.NE legyèl egyedül.

Meghalni nem fogsz.


Apukáddal is beszèlj sokat me hagyd egyedül.

2015. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen legyetek együtt a többi hozzátartozóval, úgymond nőjetek össze és így támogatjátok is egymást és neked is segít. Én is eléggé stresszelős vagyok nagyjából 18+ éves koromra nőttem ki de még pl ma is képtelen vagyok úgymond leszarni pl egy dolgozatot, egyszerűen míg nem tanulok szorongok.
2015. jan. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem!


szerintem érthető hogy most még rosszabb a helyzet stressz terén anyukád miatt


én is sokat stresszelek, meg bebeszélem magamnak a sok marhaságot.

Most így főiskolai időszakba van nálam ez a stressz. alig eszek, alig alszok

2015. jan. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!