Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A párom kiszámíthatatlan és...

A párom kiszámíthatatlan és instabil lelki állapotú ember. Megtudtam antidepresszívumot szed. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Reggel felkel üvöltözik, olyan mint egy vadállat. Kb négy órán keresztül nem lehet vele szóba állni mert dühöng, csapkod. Aztán amikor már lecsillapodott akkor kitalálok neki programot hogy menjünk el moziba. Elmegyünk a moziba ott folyamatosan beszél hozzám, a keze folyton az ágyékomon van és csüng a vállamon és nyakamon. Aztán még a problémáim hogy én dolgozok Ő otthon tanul a házunkban (25 éves egyetemista) folyamatosan unja magát és hív telefonon. Munkatársaim már röhögnek hogy lehet ennyire ragadós csajom. Én meg vágom a jópofát hogy hát imád. Amikor hazamegyek fáradtan munkából a ház olyan mint egy szemétdomb. Mosatlanok tömkelege, szaros a wc minden ruha szétdobálva. Arra nem volt hajlandó hogy most nyári szünetében összepakoljon ezt is nekem kellett megcsinálni este hatkor!!! Aztán végzek minden házimunkával mondja hogy akkor most szexeljünk. Ehhez nagyon ért jó az ágyban mondjuk!! Csak hát már unom hogy nem csinál semmit csak tanul, eltartom már hónapok óta és folyamatosan csak hisztizik. Tudom bennem is van hiba sokszor fáradt vagyok hozzá nagyon-nagyon és néha elpattan a cérna. Olyankor leüvöltöm a fejét hogy fejezze be. Erre megsértődik és azzal fenyeget hogy elköltözik, magamra hagy megrohadni ő nem veszít vele semmit mert szerinte egy sz-rkupac vagyok. Ez nagyon bánt amikor így beszél velem.


Na most a kérdésem hogy mit kezdjek a kapcsolatommal? Szerintem valami baja van mentálisan is. Múltkor véletlenül az ő ruhásszekrényét nyitottam ki és volt ott azt hiszem soloft vagy valamilyen ilyen gyógyszer kék, fehér dobozú antidepresszívum. Nem merem megkérdezni mire szedi. Rosszul esik hogy titkolja!!



2015. júl. 13. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Képzeld el azt, hogy van egy szeretett fiútestvéred, aki elmeséli neked ezt, amit itt leírtál. Te mit tanácsolnál neki? Szerintem te magad is tudod a választ.
2015. júl. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 acelsziv ***** válasza:

"mit kezdjek a kapcsolatommal?"

Hát tűrjél. Mert úgy látszik neked ez nagyon is megfelel azért nem hajítottad még ki, hogy a lába sem éri a földet. Nálad lakik, te tartod el, te vagy a csicskája és még üvöltözik veled és szégyenbe hoz? Tényleg kell ez neked? Mi lesz ennek a vége? Gyereket is akarsz tőle?

2015. júl. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod az életed tönkretenni, akkor hagyd ott. Tudod mennyi csinos, rendes lány szaladgál az utcán?
2015. júl. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Addig vágd ki, míg nem esik teherbe, utána már soha az életbe nem szabadulsz, a gyerek összeköt vele örökre akkor is ha nem akarod. Pont tegnap olvastam a bántalmazó kapcsolatokról, ez kimeríti, akkor is ha csak szóban ócsárol. Milyen szöveg már ez hogy nem veszít veled semmit mert szarkupac vagy? Ott vágtam volna ki mint macskát sz*rni. Ne legyél már mártír.
2015. júl. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!