Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Komoly probléma ha valaki...

Komoly probléma ha valaki kisgyerekként állatokat ölt?

Figyelt kérdés

Mira utalhat ?


Nem hiszem, hogy pszichopata lennék.

Azóta se csináltam ilyet, megbántam amit tettem.


2015. júl. 10. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Annyit jelent,hogy nem volt benned empátia. 19/N
2015. júl. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen állatokat. Ha lecsapsz egy szúnyogot, vagy egy kullancsot, aki épp belőled készül táplálkozni (és egyéb parazitákat, amik neked kárt okoznak), az rendben van. Ha kisebb rovarokat, pókokat,stb.. nyomsz agyon, azzal az indokkal, hogy mennyire undorító, félelmetes és még meg is csíphet, az az emberek nagy részénél még teljesen oké, bár én ezzel a felfogással már nem értek egyet. Ha akármilyen gerinces állatot ölsz meg, az szerintem egyáltalán nem normális dolog. Az, hogy mire utal, sok dologtól függhet, pl. mit éreztél közben, milyen módszerekkel tetted, stb..
2015. júl. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
idegesített csak, és macskák voltak..
2015. júl. 10. 12:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert idegesítettek? Ez semmi jóra nem utal..
2015. júl. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kisgyerekként még nem alakul ki az emberben sok minden, ami a felelősségteljes gondolkodást elősegítené. Valószínű nem voltál vele tisztában, hogy mit teszel, mármint, hogy nem lehet bántani egy élőlényt. Az is élni akar, nem tehet arról, hogy macskának, vagy légynek született. Egyébként más is csinált ilyet gyerekként, nem te vagy egyetlen, hallottam már történeteket.

Ígérd meg, hogy többet ilyet nem teszel, s másokat is erre sarkallsz!

2015. júl. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

igen, betegek voltak, büdösek is(betegség miatt) és mamám mindig beengedte őket a lakásba, engem ez nagyon idegesített, hogy rámásznak a cuccaimra azért agyonvertem őket egyik este..


Azért többes szám mert 2 cicáról van szó

2015. júl. 10. 12:59
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudtam mit teszek szerintem, max a dolog súlyát nem fogtam fel. Azóta eltelt 12 év, és nem csináltam több ilyet.
2015. júl. 10. 13:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden gyermek gonosznak születik, csak későbbi neveltetése teszi azzá akivé válik! Ha megbántad utána, az anyit jelent hogy neveltetésed nem volt hiábavaló. Tehát 12 év múltával már ne rágódj ezen. Bár jobb lett volna ha inkább meggyógyítottad volna a két macskát
2015. júl. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

Gyerekkorban szinte mindenki kínoz, bánt állatokat kíváncsiságból. Gyerekkorban még nem fejlődött ki a lelkiismeret, az empátia, a jó és a rossz fogalmai. Mondhatni, egy ideig mindenki egy kicsit pszichopata. Aztán ez elmúlik.


Viszont a macskát ölés az tényleg kicsit erős. Én max. gerinctelenekkel csináltam ilyet. Bántottam én is macskát, de meg nem öltem őket soha.

2015. júl. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!