Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok mihez kezdeni a...

Nem tudok mihez kezdeni a "testképzavarommal", valakinek valami tanács?

Figyelt kérdés

20 éves fiatal nő vagyok,167-170cm magas, 63kg és borzalmasan kövérnek érzem magam.

Nem tudom elfogadni a testem, hiába edzek, diétázok. Ha a mérleg kevesebbet is mutat, ugyan olyan nagynak látom magamat...a combom, a hasam, mindenem..

Már komolyan fáraszt ez az egész.

Mindenki az ellenkezőjét mondja, hogy pont csinos vagyok, de egyszerűen képtelen vagyok felfogni, mit látnak.

Valakinek valami tanács, hogy több önbizalmam legyen a testemmel szemben?

Orvost ne tanácsoljatok, köszi :D



2015. jún. 23. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

63 kilóval nem lehetsz borzalmasan kövér!

Testképzavaron pszichológus tud segíteni, aki nem orvos.

Esetleg egy jó edző. akiben megbízol.

2015. jún. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
edző hogyan? fél éve edzek személyi edzővel max 1 hetes megszakításokkal
2015. jún. 23. 19:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Leírnád az étrendedet és az edzéstervedet?
2015. jún. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valami nagyon nehéz dologba fogjál bele, ami elvonja a figyelmedet, és kifáraszt. 2 hét múlva túleszel rajta.
2015. jún. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia én is tesképzavaros vagyok :( vagyis nem mondanám,hogy az lennék,inkább úgy mondom reálisan látom magam,és ezt nem tudom elfogadni.Azt amit látok,bár annyira még sem lehet magamnak rossz,ha nem bírok lefogyni...mert ha tényleg akarnám biztos lefogynék..én 65kg vagyok,de mindig 55kg voltam,csak falásrohamaim vannak és néha hánytatom magam,vagy hashajtót szedek be. Mindig a kajára gondolok,hogy enni kellene,nem bírok nemet mondani,pedig sokszor nem is vagyok éhes. senki nem tudja ezt rólam,de én gyűlölöm a testem,soha nem is tetszett.sajnos nekem nem fizetnek edzőt ,sem semmit :( most fogok dolgozni menni a nyáron,direkt nagyon nehezet választottam,e jól fizet,úgyhogy majd a pénzből veszek kondibérletet,rendelek egy hónapra étlet,és fizetek egy edzőt.meg vannak ezek a programok,hogy egy csapat segt lefogyni,lehet arra fogom költeni a penzt.amúgy én 174cm vagyok és régen rnegeteget sportoltam,de most erre sincs pénz a suli mellett :(
2015. jún. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!