Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni, ha vizsga...

Mit lehet tenni, ha vizsga alatt ideges vagyok?

Figyelt kérdés

Mi a megoldás,akkor ha a feladat hatása alatt mindent elfelejtek?


Kedden lesz vizsga,ma Péntek van.



2015. jún. 12. 17:29
 1/4 anonim válasza:
Én bedobok előtte 1-2 felest. Nekem szokott segíteni.
2015. jún. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szamo77db ***** válasza:
Annak idején vizsga előtt mindent beleadva tanultam. Mindig reggel mentem vizsgázni. Előtte való este becsuktam a könyveket, füzeteket és azt mondtam magamnak: úgy érzem, mindent megtettem, ami tőlem telik. Holnap reggel meglátom, ez mire elég. És másnap reggel totál nyugodtan mentem vizsgázni. 5 vizsgám volt összesen, abból egy 3-as, egy 4-es, három 5-ös lett. Ezek szerint jól készültem fel.
2015. jún. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2015. jún. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előtte lévő nap már ne foglalkozz az anyaggal. Ha szóbeli vizsgáról van szó és lehetőséged van rá, menj be elsőnek, hogy mások stressze ne ragadhasson át rád. Ha megtanultad az anyagot, akkor nem fogod elfelejteni, sőt csak a feladatra fogsz koncentrálni.

Sok sikert!

2015. jún. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!