Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez nagy baj? Miért csinálom ezt?

Ez nagy baj? Miért csinálom ezt?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben sokat fogytam, de mégis sokkal többet aggódom a külsőm miatt. Sokak szerint jól nézek ki, már a súlyom és az alakom is normális, de én még mindig nem tudom elfogadni magam. Nem tudok úgy elmenni a tükör előtt, hogy ne nézzem meg magam benne, itthon felhúzom a pólómat és a hasamat is megnézem majdnem mindig. Félek, hogy egyszercsak megint kövéren ébredek, persze tudom, hogy ez nem lehetséges. Próbálok keveset enni, de egyszerűen mindig éhes vagyok és fáradt, edzeni már suli után nincs időm és erőm (fogyás közben azt is csináltam).

Ez normális?


2015. jún. 4. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyanús hogy kezdődő anorexia.
2015. jún. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fáradtság egyértelműen oxigénhiányos állapotra utal, a táplálkozásod, hogy már az emésztésed sem megfelelő. Innentől bekerülsz a gépezetbe, ahonnan nem fogsz tudni szabadulni. Figyelj jobban oda a levegővételre, és rágd meg rendesen a táplálékot, hogy mennél több nyállal keveredjen.

Ha némi plusz oxigént tudsz juttatni a szervezetedbe, idővel a gondolkodásod is meg fog változni helyes irányba

2015. jún. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!