Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikosok, mit csináltok...

Pánikosok, mit csináltok mikor erzitek, hogy jön a pánik és ugyérzitek, hogy megsemmisultök?

Figyelt kérdés

2015. máj. 31. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Én röhögök :D De tényleg. Gyógyszer be (Nervenpflege-t használok), aztán elő a viccoldal, vicckönyv, nemkutya.com vagy valami, ilyen kis hülyeségekkel el tudod terelni a figyelmedet.
2015. máj. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó ötlet köszi
2015. máj. 31. 22:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugtatót veszek be és relaxálok, valamint a futás azonnali megnyugvást hoz.
2015. máj. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Lefekszem és megpróbálom minden izmom ellazítani, ha van kéznél papírzacskó, abból lélegzem, néha meg szimplán csak hagyom hogy elkapjon a roham és kibírom aztán megint csak nyugtázom, hogy ismét nem haltam bele.

Már egész jól le tudom küzdeni az elsőként említett módszeremmel, csak akkor nagyon rossz, ha álmomból felkelve ér el a roham. Olyankor lezsibbad ajkam, arcom, karom, ellilul az ujjam, meg minden bajom van, de szerencsére ez is egyre ritkább.

2015. máj. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hú, hát nekem annyira nem durva, mint a 4-es írta,hogy álomból felkelve.. Nekem szédülés,ájulás érzés, hányinger, gyors szívverés szokott lenni. Leginkább, ha zsúfolt helyen vagyok, vagy néha ha alapból emberek közé kell mennem. De valamikor az is kész tortúra, mire el tudok indulni.

Én olyankor lefekszem (ha itthon vagyok), mély levegő, lassú légzés, vizet lötykölök magamra, a figyelmemet elterelem. Viszont ha nem itthon jön rám, próbálok valahová leülni, víz is mindig van nálam. Elkezdem a telómat nyomkodni, olvasok valami cikket, hogy ne az állapotomra figyeljek. Ilyesmi szokott nálam beválni.

2015. máj. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rajtam ilyenkor csak a gyógyszer segít.
2015. jún. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom mindenkinek...sajnos nem egyszeru ez az allapot...
2015. jún. 1. 20:46

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!