Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lámpaláz ellen?

Lámpaláz ellen?

Figyelt kérdés

Hali


Nem sokára jön a szóbeli érettségi, és én nagyon lámpalázas vagyok. Sokat olvastam utána, de nem igazán találtam jó módszert.

Az írásbelinél egyáltalán nem izgultam, hiszen ott magam vagyok, vagyhogy mondjam :D

Az anyagot tudom, tehát ezzel nincs gond ( írásbelik is 80% osok bőven vannak ^-^)


Iskolában sokat gyakoroltuk ezt, hogy kiállsz, és mondod, angolul is húztunk tételeket, és beszéltél róla, de akkor is, remegtem, meg majdnem dadogtam:D

Magyarórán is tartottunk előadásokat ez miatt, meg hangos olvasást, de még ott is "féltem" xD


Nincs valami hatásos módszer erre, hogy ne izguljak/féljek ennyire ?:s



2015. máj. 23. 09:30
 1/1 anonim ***** válasza:
lesz egy tollad, arra koncentrálj, úgymond annak mondd amit kell. néha mondjuk érdemes felnézni. mondjuk nálam ha udom az anyagoot akkor kevésbé szoktam félni.
2015. máj. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!