Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a neve ennek? Mi a megoldása?

Mi a neve ennek? Mi a megoldása?

Figyelt kérdés

Mindig is kevesebben éreztem magam másoknál. Tudok mivel takarózni,mert nekem nincs ez,nem értek ahhoz,alkalmatlan vagyok a párkapcsolatra,nincs végzettségem, nem értek semmihez,nem tudok vezeti és buta vagyok a tanuláshoz.

Ha ugyan azt tudnám akkor is kevesebbnek érezném magam( szerintem,de mivel nem áll fent a helyzet...) és ugye itt lehet(ne) fogást találni.

Akkor szerintem azért érezném magam kevesebbnek,mert nem vagyok olyan boldog, mint ők, mert nekem nagy gondot jelent ami nekik nem,stb

Egyszerűen szarabb ember vagyok

Rossz személyiség jeggyel születtem.

Ezt felül lehet írni valahogy?

Valami egyszerűen megnyomorítja az életem és nem tudom élvezni.

Önutálat van.

Nincs aki tudna segíteni! A dilidokim meg nem ér semmit.

3 hetente találkozunk 30-45 perc közti időre. Szerinte nincs nagy baj.

Az más, hogy nem tudom működtetni az életem.

Semmiben nem hiszek. Ill csak abban, hogy rosszabb lesz.



2015. máj. 19. 15:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom mije van.Pszichológus az tuti. Meg azt hiszem terapeuta is. Sokan járnak hozzá én meg nem vagyok súlyos eset és ezért elég ha ritkán találkozunk.

Ugyan pont nem haladunk semerre, de ő nem így látja.

2015. máj. 21. 16:39
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát figyelj. Egyrészt érdemes lenne ezt gyakrabban hangoztatni, hogy úgy érzed nem haladtok (mondjuk ha három hetenként látnám én is a pszichológusomat, akkor tuti úgy érezném, hogy egy helyben toporgunk!!), ha meg neki nincs ideje többre, akkor egy másik szakembert keresni.

Vagy megbeszélni vele, hogy más önismereti helyre, pl. csoportba is szeretnél járni. Ne fordulj el a pszichológiától egy rossz tapasztalat miatt, nyilván én se látok bele, lehet, hogy nem jó szakember, vagy nem működik a kapcsolatotok, vagy időhiányban szenved...mindenesetre beszéljétek meg, arra van.

2015. máj. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!