Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 0,75 mg Xanax elég repülés előtt?

0,75 mg Xanax elég repülés előtt?

Figyelt kérdés
Eddig összesen kétszer repültem. (Budapest-London, ami csak 2,5 óra) Semmilyen tudatmódosító szert nem használtam, és olyan rettegés, szorongás, pánikroham volt rajtam, hogy el sem tudom mondani. Hónapokig rémálmaim voltak utána. DE! most bevállaltam egy 4,5 órás repülőutat (nyaralás szempontjából). Szerintetek ha beveszek egy 0,75 milligrammos Xanaxot, az segít? (még sosem szedtem be nyugtatót) Ja, és még egy kérdés: reggel 7-kor indul a gép...Mikor vegyem be, hogy tényleg hasson? A válaszokat előre is köszönöm. 21/L
2015. máj. 15. 04:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos hogy használ. Ráadásul a Xanax elég sok embernél az első néhány alkalommal pont felerositi a panaszokat. Inkább vigyél magaddal könyvet, hallgass zenét, beszélgess az utitarsaddal.
2015. máj. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vegyél be Dormicumot felszállás előtt fél órával és átalszod az utazást.
2015. máj. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenképpen utána nézek a Dormicumnak. Igazából engem nem érdekel, hogy nyugodtan ülök a gépen, vagy alszok..A lényeg csak annyi, hogy ne rettegjek :)
2015. máj. 15. 15:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Tehát második szerint altatót kell bevenni félsz előtt fél órával. Akkor mi van, ha késik gép? Elalszik a varoban? Tok felesleges bármit is beszedni.
2015. máj. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam, hogy késik a gép :( Igazad van...Ha késik akkor a váróban elalszok, és mire elkezdenénk repülni, már nem is lesz bennem a hatása..Köszi a figyelmeztetést..inkább veszek magamnak jó sok piát repülés előtt és közben is :D
2015. máj. 15. 19:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Az is baromság. Gondolom nem egyedül mész. Fogd az utastarsad kezét, beszélgess vele, olvass, hallgass zenét. Bármit, ami kikapcsol, ellazit. Alkohol, gyógyszer nem jó ötlet
2015. máj. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én inkább iszok mint 4,5 órát szorongok mert az borzalmas :/ Semmi sem tud lekötni a gépen..Hiába beszélgetek, olvasok, vicceket hallgatok, zenét hallgatok..egyszerűen semmi másra nem tudok gondolni csak a lezuhanásra..
2015. máj. 15. 19:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!