Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy szabaduljak az eletem...

Hogy szabaduljak az eletem reszetol?

Figyelt kérdés

Par eve panikbeteg vagyok, ez akkor erosodik fel amikor anyam hazajon (kulfoldon dolgozik). Emellett mindenfele bajom ki szokott jonni ha itthon van (pl gyomorfekely stb) Nem verszerinti anyam (ugyhogy elvileg nem orokoltem tole a hulyeseget, max ha tovabb kell turjem akkor en is bekattanok csak en tole) orokbefogadtak. Apum meghalt. Anyamnak regebben voltak bekattanasai, tobbszor kezeltek a pszichiatrian. Na most az a helyzet h anyamnak ez csak egy haz, tehat par fal meg teto. Nekem tobbet jelent, ezt orokoltem apa utan, itt nottem fel. Nem nagy haz, de emeletes. Anyam mar az 50en tul van. Nem jovunk ki. Ram es a baratomra van szallva es allandoan ordit. Mindenki tudja h van a fejeben gond es h kezeltek ezert naaaagyon regen, ezert mar nem is foglalkoznak vele ha nyitott ablaknal halljak h epp ilyen olyan kitoresei vannak. Na a helyzet az hogy kb meg 3 millio hitel van ra, termeszetesen most mar azt is megorokoltem. Az egyszer teny, h egyutt elni nem tud vele senki. Nekunk sem all szandekunkban. Bele se merunk gondolni h mi lesz ha nyugdijba megy es egesz nap itthon fog visitani. Ez nem elet igy. Arra gondoltunk, higy a baratom megvehetne anyamtol a haz reszet. A problema csak az hogy anyam annyira onzo hogy o abba nem menne bele, csak az egesz hazat adna el (a haz aranak a felet kapna akkor is). Csak ugy van vele h ha o eladja akkor nehogy mar a mienk lehessen. Arra gondoltunk hogy vennenk neki egy kis lakast olyan ertekbe mint a hazunk árának a fele. De az se jo, mert akkor meg barmikor benyogheti h o nem megy sehova (hiaba egyezne bele eloszor), meg abba a baratom se lenne benne mondvan h ha o vesz egy hazat akkor nem anyamnak veszi hanem magunknak.. Na es akkor a főproblema. Papiron 6milliot er a haz. Anyam szentul meg van gyozodve rola h 10et. Rafizetni nem akar senki potyara..szal ha a baratom megvenne a haz felet, csak 3milliot fizetne ki, azzal meg nem tudna mit kezdeni anyam, mert az epp hogy csak a hitelt fedezi!

Mit lehet tenni? Arrol mar nem is beszelek h h anyam egyedul eletkeptelen. Tehat csak az nem veri at, az nem huzza le aki szinten megvezetheto. Emellett eletveszelyes. Ugy hagyja a gazt, mindent tonkretesz, stb....


2015. máj. 12. 12:02
 1/6 anonim válasza:
Talán kéne beszélni egy pszichiáterrel anyudnak a helyzetéről....
2015. máj. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Felesleges. Voltunk. Eroszakkal nem lehet bevinni, magatol nem megy mert normalisnak erzi magat, elvesztene a munkajat (az az elete meg a penz..koltes). Volt egy doki aki vegighallgatott es mondta h ha ilyen van akkor hivjam fel es eljon es, beszélget anyammal. Csak tudom h mire ideérne a doki addigra leállna, vagy ha meglátná rájönne h miért van itt (mondta a doki h ugy csinalna mintha csak erre jart volna)
2015. máj. 12. 12:23
 3/6 A kérdező kommentje:
A dokinak is elsirtam magam h nem akarom bezaratni anyamat meg semmi, azt mondta h vannak,olyan gyogyszerek amikkel szinten lehet tartani, de ha normalisnak erzi magat nem fogja szedni a gyógyszereket. Regebben is kellett volna szedje es nem szedte
2015. máj. 12. 12:25
 4/6 anonim válasza:
Lehet hogy most drasztikusnak hangzik...de ha még vannak rohamai vagy dühkitörései akkor meg lehet azt csinálni hogy mentőt hívj....ki fognak jönni és beviszik az ideggyógyászatra..Muszáj neki valami kezelést kapnia mert így eléggé veszélyes vele egy házban élni....és előbb utóbb neked is ráfog menni mindened (párkapcsolatod életed)....
2015. máj. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hat igazad lehet, mar mondta a baratom is h o nem tudja es nem is akarja igy leelni az eletet mer h nem kotelezo vele lenni, ha en vele akarok azenvedni akkor maradjak vele, de o nem fog. Csak en meg erzek annyi felelosseget anyam fele h nem hagyhaton egyedul akarmilyen csunyan viselkedik velem is (en vagyok szamara a fo ellenseg).. A mentoket meg nem mernem kihivni, max a dokit, csak attol tartok h ennek a haziorvosnak kimagyarazna magat h jogosan uvolt orak ota es h neki milyen igaza van.. :S
2015. máj. 12. 15:43
 6/6 anonim válasza:
muszáj valamit lépned mert rozszabra is fordulhatnak a dolgok.......rád és önmagára is veszélyes.
2015. máj. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!