Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez mennyire súlyos?

Szerintetek ez mennyire súlyos?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen jóba lettem két lánnyal és egy fiúval.

De valamiért folyton zavart leszek kicsit a fiú jelenlététől, pedig tudom,hogy nem tetszik nekem, de mégis könnyen zavarba jövök tőle.

De mégiscsak elkezdtem jóba lenni vele.

De múlthéten,amikor odajött hozzánk beszélgetni,én meg se szólaltam,pedig akartam mondani valamit,csak nem jött ki,amit kérdezni szerettem volna.

Én meg annyira felhúztam magam ezen,hogy hazaérvén elkezdtem sírni és annyira kiborultam,hogy másnap még 3 szem nyugtatót is bevettem,amitől elaludtam a munkahelyemen. És az a két lány is másképp néz rám emiatt ,sztem.mÁRMINT ŐK NEM TUDJÁK AZ OKÁT,HOGY MIÉRT VETTEM BE NYUGTATÓT,ŐK azt hiszik,hogy anyum miatt vettem be,mert,hogy összevesztem vele.

Nem értem miért borultam ki ennyire. Ez mitől lehet? Még az öngyilkosság gondolata is megfordult a fejemben,azért,amiért nem tettem fel a kérdést,amit szerettem volna,annak a fiúnak.

Bediliztem volna,vagy mi a bajom? Azért bánthatott a dolog,mert örülök,hogy lett egy jó munkahelyem,meg a munkatársak is olyanok,akikkel ellehet lenni,és mégis vannak ezek a problémáim, egyszerűen ilyenkor undorodom magamtól.

Nem tudom érthetően írtam e le. Mással is volt ilyen,hogy nagyon hamar ki tud borulni dolgokon?


2015. máj. 12. 09:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Dehogy bolondultál meg!


Csak nő vagy. De ez sem hátrány, férfiakkal ugyan így lehet hasonló, akkor azt írnám: csak ember vagy.


Minden élethelyzetben, mindenkinek lehetnek problémái. Egyszerűen mert eleve nem kezeljük jól az életünket (elsősorban az érzéseinkre, gondolatainkra, vágyainkra gondolok).


Nem ismerjük az elménket, erre mostanában jöttem rá. Így persze, hogy állandóan vívódunk valamit.


Azért kell megismerni önmagunkat, meditálni, helyretenni a gondolatainkat, személyiségünket, hogy ezek a vívódások csituljanak, vagy akár megszűnjenek. Én elsősorban ezt tekintem lelki (spirituális) fejlődésnek.


A nyugtató használat pusztán egy rossz szokás, ami a te személyiségedtől (Mónikától) nem áll távol. Ettől még dönthetsz bölcsen úgy, hogy inkább meditációval nyugtatod le magad, nem szerekkel. Vagy ha szerek, akkor egy erősebb citromfű teával, nem gyógyszerrel.


Vagy elfogadod, hogy, a mostani éned szívesen választ nyugtatót. Idővel talán belátod, hogy ezzel általánosságban rontasz a helyzeten, és keresned kell jobb megoldást.


Fejlődj ;)

2015. máj. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!