Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges, hogy asexuális...

Lehetséges, hogy asexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Vagy legalább rész már ha olyan lehetséges?

Miért nem érdekel, hogy legyen nemi életem.

Talán félhetek a sextől?

Voltam már nővel,de különösebben nem vágyom rá csináljam.

Férfiakkal nem is akarom.

Ha kiderülne, hogy egy nő akar tőlem valamit bajban lennék.

Hogy mondjam meg neki, hogy azért nem akarok semmit,mert előbb utóbb úgy is sexre kerülne sor csak engem nem érdekel.

Defektes vagyok !



2015. máj. 4. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. máj. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Lassan középkorú :-(

Van erekcióm,néha fantáziálok,de csinálni nem akarom !

Annyira azért nem érdekel.

A napjaimat nem zavarja, hogy nincs kapcsolatom.Nem is törekszem a kialakítására.

2015. máj. 4. 09:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 30 vagyok, nő, és a napokban tettem fel egy ilyen kérdést. Belinkelem, olvasd el, ha gondolod.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__67431..

2015. máj. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Faluhelyeken korábban sem volt ritka az ilyesmi! A fiúk agglegények lettek, a nők meg szüzek maradtak.

Az én véleményem az, hogy ez az asszexualitás csak a modern kor találmánya. Mert voltak olyanok, akik negyven, sőt ötven évesen ismerték meg életük párját, akkor alapítottak családot.

Azért mert még nem találkoztál az igazival, nem jelenti azt, hogy utálod a testi érintkezést!

2015. máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos valami lelki okai is lehet. Középkorú vagy, de gondolom, régebben jobban kívántad, nem? Vagy mikor történt nálad ez a változás? Vagy mindig ilyen voltál? Mert az asexualitás úgy tudom már elég fiatalon jelenik meg. És általában súlyos lelki háttér áll mögötte, lányoknál molesztálás, megerőszakolás, vagy nagyon szigorú, konzervatív nevelés (mélyvallásos családoknál), fiúknál nem tudom és olyanról sem tudok, hogy idővel válik azzá. Lehet ok arra hogy valamiért nem kívánod,nálam is ez van én nő vagyok. Évek óta nincs sexuális vágyam, de kapcsolat sem, nem is keresek és 34 múltam. Elképzelhető, hogy lelki dolog az egész, nem lehet, hogy nálad is? Az viszont nem asexualitás, csak egy megbízható, szeretetre méltó, kedves társ hiánya!
2015. máj. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit, és kerüld a bolti (szójával teletömött)vackokat.
2015. máj. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges h az vagy. Ez sajnos egy olyan dolog, amit nehéz elmagyarázni azoknak akik nem ilyenek. Számukra elképzelhetetlen h valaki ne akarjon sexelni.
2015. máj. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!