Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy több személyiségem van e?

Figyelt kérdés
2015. máj. 3. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A skizofréniára gondolsz? Azt nem fogod tudni. Egy beteg embernek nincs betegségtudata. Amíg ezt megkérdőjelezed,addig nincs baj. Ha meg az vagy, és kijön rajtad,akkor már nem lényeg. :D
2015. máj. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Aki skizó, az nem tud róla .)

Ha egy zárt osztályon ébredsz, akkor gyanakodhatsz :)

Ha megkapod a zárójelentést, akkor tudni is fogod :)

2015. máj. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak azért gondoltam mert, néha nagyon motivált vagyok, néha meg nagyon lusta és kedvetlen eddig nem volt ilyen lehet, hogy az érettségi miatt vagyok ideges?
2015. máj. 3. 01:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt gondoltad, más mindig közel ugyanannyira motivált s ez nem tud akár rövid időn belül változni? A motiváció, hangulat s egy csomó más dolog elég tág keretek közt tud mozogni egyetlen személyiségen belül is :D Számomra meglepő, hogy valaki ezt nem tapasztalja rengetegszer, én eléggé tudok vibrálni, de elég biztos vagyok benne, hogy egy személyiségem van (több benső én az van, de az más és természetes is egy embernél).
2015. máj. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én csak személyiségzavaros vagyok,ami abvan nyilvánul meg,hogy azonos dolgokra teljesen másképp reagálok,nehéz velem együtt élni,és én magammal sem tudok.
2015. máj. 3. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A skizofrénia nem azonos a több személyiséggel, vagyis a disszociatív személyiség zavarral
2018. szept. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!