Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudhatom hogy kellek még?

Honnan tudhatom hogy kellek még?

Figyelt kérdés
Van egy kedves barátom, akiért bármit megtennék. Ahogy arra cirka egy éve rájöttem depressziós és vagdossa magát. Azóta úgy ahogy megpróbáltam segíteni, beszélni róla, ott lenni ha kellek csak kibebaszottul mint ha leszarta volna hogy ott vagyok. Most, ezekről már nem beszélünk és nem tudom hogy szükség van e még rám, vagy nem. Ezt hogyan tudhatom meg?
2014. okt. 26. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha valaki tényleg depressziós, akkor azon sajnos nem változtat, hogy ott ülsz-e az ágya szélén vagy sem. Egy betegség. Ha tüdőgyulladásod van, akkor sem gyógyulsz meg, mert valaki megátogat. Ne azért legyél vele, mert szüksége van rád, hanem azért, mert szeretnél vele lenni. Akkor lesz az egész igazi.
2014. okt. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nemakarok semmit csak hogy boldoglegyen. Vele akarok lenni, de egy önmarcangoló barom nem segit sokat ezért akarom tudni hogy jólvan e vagy sem.
2014. okt. 27. 02:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincsen jól és ha nem kezelteti magát (elsőnek pszichológus), csak rosszabb lesz. Próbáld rávenni valamilyen erős fizikai leterhelésre, vagy pszichofitneszre.
2014. okt. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!