Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alkoholista az anyum, tudnátok...

Alkoholista az anyum, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Az anyumról van szó, aki sokat iszik, és közben össze-vissza gyógyszerezi magát.

(Amikről tudok gyógyszerek: szívgyógyszer, alvászavar, hangulatjavító , és Rivotril, ebből van, hogy este pl. többet is bevesz állítólag és arra iszik)

Merre induljak vele, nagyon szeretnék neki segíteni.

Persze a sok lelki beszélgetésen már túl vagyunk, józanul szentül fogadja, hogy leszokik.Persze ez nem megy, és lefelé megy a lejtőn.

Minden tanács vagy ötlet nagyon nagy segítség lenne most nekem, és köszönöm!!


2015. máj. 1. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Konkrét tanácsot erre nehéz adni, de nagyon szomorú, hogy ilyen létezik :( Figyu! Feltételezem, hogy te még nagyon fiatal vagy, kamasz korú lehetsz, én azt tudom neked mondani, hívj fel egy ingyenes lelkisegélyszolgálatot. Ott felnőtt, megértő emberek vannak és lehet, hogy nagyon jó ötletet tudna ott neked valaki mondani, mit tegyél, mert biztos van mód. A kék vonal pont ilyen, gyermek és ifjúsági lelkisegély 23 éves korig foglalkoznak a fiatalokkal, vagy 35 nem tudom, hívd fel: 116-123 Van honlapjuk is, keress rájuk! Sok sikert kívánok, remélem találsz megoldást anyukád segítésére!
2015. máj. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod! 37 vagyok, nem vagyok túl fiatal....

Sajnos létezik ilyen :-((

2015. máj. 1. 19:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Húúú, akkor nem tudom. Háziorvost, vagy ha van a saját orvosával kéne konzultálni, bár lehet már ezt megtetted. Anyudnak meg be kéne látnia a problémáját ahhoz, hogy segítsenek rajta. Mert ha nem hajlandó rá akkor nem tudnak rajta segíteni, főleg ha ő nem is akarja :( Sajnállak, nem lehet egyszerű, főleg ha vele is élsz.
2015. máj. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon nehéz tényleg, főleg lelkileg, nem is bírom elfogadni!:-(

Nem élek velük, de amikor tudok megyek.

Igen, azt hiszem a háziorvost kell felkeresnünk, és majd látjuk, hogy mit mond. Nem lesz egyszerű....

Köszönöm, hogy válaszoltál!

2015. máj. 4. 20:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen! Valószínű valami elvonóra küldik. De ha van mentális problémája arra is fényt kéne deríteni, mert lehet egy pszicho akárkicsoda is elkellene neki.
2015. máj. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!