Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A mai fiatalság nagy része...

A mai fiatalság nagy része alkoholista?

Figyelt kérdés

Nem akarok itt papolni, de könyörgöm, ez a minden hétvégén bebaszcsizunk ez olyan mártír dolog, mert "nem állandóan" de minden hétvégén...És nem csak kicsit. Szerintem mindenki tudja miről beszélek, ez az amikor úgy kezded, hogy rohadt szar az alkohol, és erőlteted magadba mint amikor a libát tömik. És hogy nincsen buli alkohol nélkül? És hogy a TV ből is csak ez folyik már (Jersey shore pl...)?


Szerintem ez 1 igen komoly, és VALÓS dolog. Persze sokan "kinőnek" belőle, de nem mindenki.


Ti hogy látjátok?



2015. ápr. 14. 00:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Én utálom az alkoholt!! Nemsokára lesz ballagásunk és már felirták az italok listáját a bankettra...szinte csak alkoholok lesznek, üdítő semmi! Na mondom én nem fizetek be az ő piájukba, le vannak ejtve!

Amúgy ne foglalkozz velük, igyonak, majd elpusztul az a kevés agysejtjük is ami van. :)

18L

2015. ápr. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagy része igen. Már sokaknak 15 évesen természetes, hogy a szülők borral itatják :(

ELég végig menni a belvároson hétvégén, de akár hétköznap is.

Egyrészük talán kinő belőle.

2015. ápr. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Nagy része? A fiatalság nagy része nem hogy nem iszik, de egyáltalán nem is jár bulizni, barátaik sincsenek mert kb a neten élik az életüket.. legalábbis én ezt látom.
2015. ápr. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sokat isznak de ez nem csak a mai fiatalokra igaz. Nagyfaterom és a barátiköre is ivott/vedelt fiatalon nem is keveset. Egyik se lett alkoholista és köszönik jól vannak. Az meg csak üzlet, hogy a tv-ben is ez megy. 20/F
2015. ápr. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én úgy látom, hogy egyre korábban érzik magukat felnőttnek a kamaszok. Nemhogy 15-16, de már 13-14 évesen úgy akarnak kinézni, mint a 30 évesek (póthaj, mert nem bírják kivárni amíg megnő, rengeteg erős smink, kihívó ruhák), és ezt egymással versengve mutogatják is, mert kényszeresen meg akarnak felelni a közösségi oldalak által elvárt menőségi normának, tehát: sok kép a hétvégi programról, még több kép önmagukról, valamilyen idézettel, legalább 1500-2000 ismerős, és minden megnyilvánulás alá párszáz LÁJK, mert különben szomorú az életük. Emiatt a kényszer miatt és a "mer a másik is csinálja" elvet követve a tinik már tetováltatnak, pirszinget szúratnak (persze azonnal meg is osztják, mert különben semmit sem ér), bulizni járnak, isznak, drogoznak (most a bio a menő), természetesen szexuális életet is élnek és többnyire nem komoly kapcsolatban, a tanulás vagy esetleg a kultúra az egy az egyben le is van sz**va. A bunkóságot és a tanulatlanságot valamilyen okból erényüknek érzik. A szüleiket pusztán bankautomatának tekintik, és fel vannak háborodva, ha nem engedik el őket 12 évesen miszterpukta koncertre. Ezek a lányok és srácok 18 éves korukra régesrég kiélik magukat, gyakorlatilag kiégnek, és onnantól fogva még többet fognak inni és bulizni, hogy azzal kompenzálják a nyomorult életüket. Aztán szépen egyedül maradnak, elfogynak a lájkok, és kiírják gyakorikérdésekre, hogy kudarc az életük, nincs pénzük, nincs munkájuk, nincs senkijük, és meg akarnak halni.

Nagyon szomorú, de ez a fiatalok többsége ma...

2015. ápr. 14. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
amúgy én is pont erre gondoltam, hogy ahogy az emberek felnőnek, úgy lesznek egyre magányosabbak. Úgy értem munka, gondok stb... itt már nem tart el senki, magadra vagy utalva, és a mai fiatalok annnnnyira "társasági lények" hogy a barátok a legfontosabbak meg bromance meg testvériség mindörökké, hogy hogy fognak ezek egyedül elboldogulni az életben? Szerintem ez lesz majd amikor meglepődnek, hogy hoppá eddig csak 1 ködfelhőben éltek :D
2015. ápr. 14. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!