Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez mentális...

Blackmetalmate666 kérdése:

Szerintetek ez mentális betegség, vagy alkoholizmus? Esetleg mindkettő? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Ma jött hozzánk egy munkás megcsinálni a térkövezést, és én mivel nem szeretem, ha az emberek látnak, (félek, hogy őrültnek néznek, ezért nem is nagyon szeretem az embereket) viszont inni nagyon szeretek, a napi adag általában 2-4 liter bor.Ma egy kicsit többet ittam, tegnap megnéztem egy horror filmet, pár liter bor társaságában és igencsak érzékeny lelkem van, szóval nem mertem kimenni tegnap hugyozni (Háztól különálló szobám van) és belepisáltam egy 2 litykós fehér-boros üvegbe.Másnap (ma) egy kicsit többet ittam a kelleténél, szóval összekevertem az eredeti boros üveget, és a húgyos borosüveget, és a borosba pisáltam bele.Aztán megittam a pisás-boros keveréket egy kis Fantával.Muszály volt, hogy jól érezzem magam.Nem fake kérdés, tényleg megcsináltam.Sajnos.Viszont a legkevésbé sem érdekelnek a bántó kommentek.Teljes mértékben leszarom őket.

2015. ápr. 6. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindkettő.

Ha nem érdekelnek a vélemények, akkor minek kérdezed?

Magad is tudod, hogy alkesz vagy, és orvosi segítségre van szükséged.

2015. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vannak, akik esküsznek a saját vizelet elfogyasztásának rendkívül jótékony hatására. Lehetséges, hogy végül is megvilágosodtál, hogy nem is kell annyi bor, hiszen jelentős részét vissza lehet forgatni és többszörösen hasznosítható.
2015. ápr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemsokára vége a tavaszi szünetnek, inkább használd ki az időt, tanulj egy kicsit, hátha a szünet után dogát írtok vagy feleltek valamiből!:)
2015. ápr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Addig jó, míg benn vagy a szobában!
2015. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő! És totál alkesz vagy sajnos.
2015. ápr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!