Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudom elérni, amikor...

Hogyan tudom elérni, amikor már nem félek az általam szépnek vélt nőktől. Számomra félelmetesek, jelenlétüket fenyegetőnek érzem. Ezt hogyan tudnám önmagamban minimálisra csökkenteni?

Figyelt kérdés

Azért is lenne fontos, mert bármikor kerülhetek olyan munkahelyre ahol nők is vannak.


A kritika tőlük fáj a legjobban.


Hogyan tudjam elhitetni magammal, hogy nem bántanak?



2015. márc. 27. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért bántanának? Lehet észre sem fognak venni.
2015. márc. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy megtapasztalod, hogy nem bántanak. Keresd a társaságukat és tapasztald meg, hogy nem fenyegetnek és nem jelentenek veszélyt. Ez csak a vonzalmad és a félénkséged egy extra szélsőséges megnyilvánulása: zavarban vagy, és félelem tölt el, mikor ilyen helyzetbe kerülsz, félsz, hogy bárhogyan szégyent vallasz. Nos, ez bizonyos mértékben mindenkivel így van, a te eseted elég durvának hangzik, de a gyógymód változatlan: a pókfóbiásnak is attól múlik el a fóbiája, ha kiteszi magát mindenféle póktapizásnak. Neked is elébe kell menned a dolognak.
2015. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szeresd,és fogadd el magad.Nincs sok önbizalmad,ez igen sanszos.Vannak szép nők,akik a szépségüket valóban fegyverként használják,ez így van.Pont azért,mert ők maguk is sérülékenyek,és ez az egyetlen fegyverük,a külső.De ha a dolog mélyére nézel,láthatod,hogy ők is ugyanolyan emberek,mint te,ugyanúgy vannak félelmeik,bizonytalanságaik,a külsejük csak egy maszk.Ha egy szép nőtől elvennéd a szépségét mától holnapra,az önbizalma igen mélyre zuhanna.
2015. márc. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hipnózisban (akár agykontrollban) éld át, hogy szép nő vagy, és nézz tükörbe, figyeld meg az érzéseidet.
2015. márc. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szamo77db ***** válasza:
Hány éves vagy? Ne félj tőlük. Persze sok lökött van köztük, de végül is ők is párt keresnek maguknak. Miért fenyegető szerinted a jelenlétük? Írjál privit, OK?
2015. ápr. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó kérdés...hasonló cipőben járok én is!Mindig attól a nőtől félek,tartok aki tetszik,meg alapból a szép nőktől "félek"...lecsökken az önbizalom,ám akik iránt nem érzek ilyen vágyat,azokkal simán dumálok!
2015. ápr. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én hasonlóan érzek, éreztem, mint te. Nekem a következő vált be. Minél többször mentem csinos "elérhetetlen" nők közelébe. Nem ismerkedni, csak úgy egyáltalán a közelükben lenni, szokni az érzést. Beszélni nekik arról aki vagyok, őszintén. Az első pár ilyen alkalom nagyon nehéz volt. Azóta egyre könnyebb, és ki tudja, talán egyszer még a páromat is megtalálom.


Amíg egy nő úgy érzi, hogy alárendeled magad neki, tehát ő tesz szívességet ha szóba áll veled, addig "bántani fognak". Vagyis nem fognak szeretni, mert te se szereted magadat. Arra emlékezz mindig, hogy olyan mint te egyetlenegy van, és nem "szép" nőt kell keresni, hanem olyat akinek pont ez az egy kell.


Hajrá! :)

2015. júl. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!