Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy nyugodjak le? Aki tud...

Hogy nyugodjak le? Aki tud segíteni írjon valamit:s

Figyelt kérdés
Szóval egész egyszerűen nem tudom miért de nagyon nehezzen alszok el valamikor nem is sikerül. Ingerlékeny vagyok nem nagyon tudok sokszor lenyugodni. Amikor igen akkor meg el megyek aludni és vagy 4-5 órát csak bámulom a falat mert nem tudok aludni.. komolyan nem bírom már 17 éves fiú vagyok. Hogy tudnák meg nyugodni gyógyszerek nélkül? Már lassan a zenékkel is tele van a f*om.
2010. febr. 17. 17:30
 1/6 anonim válasza:
Tanulj nyelvtant, és szerezz egy nőt!
2010. febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Patikában kapható NEM gyógyszer: Wörishhofener Nervenpflege nyugtató/altató hatású készítmény. Fáradj el lefekvés előtt (fizikailag és minnél jobban annál jobb). A gyógyszerszedés azonnal hagyd abba!Ha már amúgy sem tudsz aludni, akkor tornázz, olvass, tanulj, vagy legalábbis hasznosítsd az időt! Szerintem a zenehallgatással állj le, az is zavarhat az elalvásban. Különben nagyon egyszerű, ép testben ép lélek, ha fizikai bajod van, lehet hogy lélekben kéne először rendet raknod.

Sok sikert! És a nyelvtanra kérlek tényleg figyelj! Köszi

Szia

2010. febr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt kezdd el olvasni a számodra legunalmasabb tankönyvedet. 5 percen belül garantáltan elalszol.
2010. febr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Esetleg a meditáció segíthet,ha netán rendbe kéne tenni a gondolataidat,és ,-vagy az érzelmeidet!Könnyen megtanulhatod könyvekből is(max. unalmas lesz és attól alszol el).Enyhe nyugtató hatású teát is kipróbálhatsz(sörivásra nem biztathatlak, pedig...):D

Jó-bulást kívánok neked!

2010. febr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek :D a helyesírást pedig bocs hogy lesz*am. Sportolok amúgy kosárlabda,edzek is azzal nincs baj de valamiért ez a kis gond van. Majd talán lesz valami
2010. febr. 18. 18:55
 6/6 anonim válasza:
Miután lefeküdtél, maszírozd a homlokod közepét.Apró körkörös mozdulatokkal csináld, vagy huzogasd a mutató ujjadat föntről lefelé. Meglásd, hamarosan elálmosodsz.
2010. febr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!