Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem? Valaki írjon

Mi történik velem? Valaki írjon

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon magam alatt vagyok, úgy érzem senki nem szeret, senki nem figyel rám, az emberek mintha kerülnének. Nem tudom mit tegyek,de nagyon rossz érzés. Mindenkinek vannak barátai, eljár velük ide-oda. Engem meg sehova nem hívnak, sőt mostanában nem is keresnek a "barátaim". Annyira egyedül érzem magam. Van egy lassan 2éves kapcsolatom, de néha azt érzem, hogy mostanában neki sem jelentek sokat, viszont ha Őt elveszítem,akkor tényleg nem lesz semmim..Csak mostanában olyan fura. Mintha nem úgy szeretne mint régebben. Elegem van, miért történik ez velem? Soha senkinek nem ártottam, és még is mindig engem büntet a sors...:(


18/L


2011. máj. 23. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Elj nyitottan! Nem kell arra varni, hogy elhivjanak, vagy megkerdezzek, hogy vagy stb..

Te keresd fel a barataidat, Te szervezz programot es hivd Oket.

Szeresd Oket, torodj Veluk! Ha igy teszel minden megfog valtozni.

Kezdjel el rendszeresen mozogni, ez is egy lehetoseg, hogy a baratodat elhivd futni, kerekparozni stb...

2011. máj. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dropdeadgirl ***** válasza:
Nyugi ilyen egyszer mindenki életében eljön...velem is ez van néha...jó persze én azért fiatalabb vagyok mint te. Szerintem még ha fáj is mutasd azt hogy boldog vagy...boldog embereknek keresik inkább a társaságát :)És különben is ha azt mutatod ami fáj azt előbb vagy utóbb felhasználják ellened...:( barát téren segíteni nem tudok ilyen téren nem vagyok tapasztalt...:(
2011. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia !!!

Teljes mértékben átérzem amit érzel.Ezt az állapotodat.Írj kérlek privátba.Beszélgessünk!!!

2011. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
velem is ez van
2011. máj. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 21:10


Jófej vagy :D:D:D Írj privátba GRAT!

2011. máj. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem tom mit rinyáltok! éna héten vettem egy görkorit, valami kis bzi meg megszivatott, hogy megtanít görkorizni aztán bszott eljönni, de leszrtam, elmentem magamtól is aztán félnapot szakadtama saját videóimon, hogy milyen marha béna vagyok :D:D:D
2011. máj. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!! Hátha elmúlik hamarosan ez az érzés...
2011. máj. 23. 22:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!