Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hangulatingadozás, önbizalomhi...

Hangulatingadozás, önbizalomhiány, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje hangulatingadozásom van, de úgy hogy egyik pillanatban meg nevetek aztán már öngyilkos akarok lenni. Van barátom is és őt is meg szoktam ezzel ijeszteni. Nem vagyok túl motivált és semmiben nem találom meg azt ami motiválna. Önbizalmam nincs sok, sőt egyáltalán nincs. A suliban is nagyon sokan irritálnak engem és szerintem emiatt is lehetek ilyen pesszimista. Mitől lehet ez? Mit kéne tennem? Hiába mondom anyának nem csinál velem semmit.

2015. márc. 25. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondod anyukádnak, és nem csinál semmit... Mit gondolsz, mit kellene csinálni? (komolyan kérdezem, mert úgy tűnik, neked van valami elképzelésed arról, hogy mi segíthetne..)

a korodat megkérdezhetem?

2015. márc. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Jó lett volna ha leírod mennyi idős vagy bár a "hiába mondom anyának"-ból ítélve nem lehetsz több 14-nél. Attól amit te is írtál a szemét emberek szemét megnyilvánulása feléd az önbizalomhiány legalábbis. Magadtól menj el egy pszichológushoz mindenképp. És ha úgy látja ő maximum továbbküld egy pszichiáterhez.

2015. márc. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
16 vagyok és igazából ha nem írtam volna hogy elmondtam anyának akkor az lett volna a tanács.. de nem tudom mit kéne tennem/tennie anyának ezért kérdeztem meg itt
2015. ápr. 16. 23:22
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor kérd meg anyukádat, hogy vigyen el pszichológushoz (nem pszichiáterhez!)
2015. máj. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!