Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik, hogy sohasem voltam...

Létezik, hogy sohasem voltam boldog?

Figyelt kérdés
Most nem írom le milyen csalódások vagy problémák voltak az életemben. Lényeg az, hogy visszagondolok és egyszerűen sohasem voltam boldog, talán volt hogy úgy tettem mintha az lennék de konkrétan boldog nem voltam. Depressziós vagyok egyébként. Viszont azon kezdtem gondolkodni, hogy ilyen a személyiségem? Azt értem, magyarázni tudom a mostani dolgokat a depresszióval. De korábban? Miért van az, hogy soha nem örültem semminek, és semmi sem tett boldoggá?

2015. márc. 25. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

olyab van, hogy valaki szorongóbb alkat, stresszesebben éli meg a hétköznapokat, mint mások, néha genetikailag van ez "kódolva"

de nagyrészt a környezet döntő szerintem, milyen családban nőttél fel, voltak-e barátaid, élvezed-e a munkád... ha nem, érdemes szakemberhez fordulni, cak neked lesz jobb attól, hidd el mindenki képes a boldogságra, te iis!! csak meg kell tanulni hogy kell élvezni az életet ;)

2015. márc. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mindenki volt mar legalabb egyszer boldog:)

Te is az leszel:)

2015. ápr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!