Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális dolog ez?

Normális dolog ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy ismerősöm nagyon rosszul állnak anyagilag, elúsztak a hitellel,rengeteg betegség tragédia sújtja a családot nagyon nehéz sorsuk van!

Semmi kiút nincs is nekik ebből!


Arra gondolt az "srác" hogy valami balesetnek álcázott módon levágja a bal lábát mert arra fizetne az életbiztosítás, abból mindent tudna rendezni és új életet is kezdhetne! Én nem tudom ezért elítélni, műlábban megtanulhat járni, sportolhat dolgozhat most már lenne pénze tanulni stb.

Így meg csak szépen lassan tönkremegy/tönkremennek testileg/lelkileg aztán úgy is öngyilkosság vagy rokkantság lesz a vége!


Szerintetek?


2015. márc. 25. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egészen biztos, hogy a biztosító nem fog fizetni, mivel úgyis valahogyan ki fog bújni a fizetés alól. Mert ha valaki szándékosan csinál ilyesmit , az úgyis ki fog derülni. Ez csak a többi hülyeséget tetőzné meg egy újabb hülyeséggel.
2015. márc. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom! de mondjuk láncfűrésszel olyan súlyosan belevág a lábába, azt azért nehezen bizonyítja be a biztosító hogy direkt volt! Nagy ár persze, de ha az egész életét megmenthetné rendbe tehetne mindent....nem lenne több álmatlan éjszaka több idegeskedés,nem pusztulna tovább a család!
2015. márc. 25. 13:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyrészt érthető, ha valóban kilátástalan a helyzet. Másrészt viszont.. Magyarországon azt várni hogy a biztosító tejeljen egy olyan összeget ami valamilyen szinten kárpótlás? Marhaság. Esetleg ha nagyon jól megtervezett és jól megrendezett balesetnek tünteti fel. Mindenbe képesek belekötni, és minden alól találnak kibúvót. Szóval az, hogy megteszi még nem garancia arra, hogy sikerrel jár a "terv".
2015. márc. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!