Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől van az hogy szerintem...

Mitől van az hogy szerintem folyamatosan elbutulok?

Figyelt kérdés
Régen egy csomó mindenre emlékeztem mostanába meg sokkal kevesebbre, a humorérzékemből mintha veszítettem volna, és a logikám is kezd katasztrófa lenni.13 éves lány vagyok.
2008. aug. 24. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy butulsz!!!!!! Ilyenkor a hormonok "játszadoznak" az emberrel. Meg rengeteg teher, tanulni való van a nyakatokon, biztos túlterhelted magad egy kicsit.

Ne stresszeld magad ezen.

Nekem volt olyan időszakom, amikor nem tudtam kellőképpen koncentrálni, feledékeny voltam, szédelegtem, kedvetlen voltam... Kiderült, hogy vashiányos vagyok. Nézesd meg magad esetleg, vagy szedj vitamint. A sportolás is sokat segíthet.

2008. aug. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem mindenképpen nézesd meg magad!

Ha kiderül, hogy semmi bajod, egy nagy teher fog leesni a válladról.

Készíts egy kis listát a dokinak, hogy konkrétan milyen esetek fordultak veled elő, de mindenképpen legyél objektív, ne túlozz, ne befolyásoljon az esetleges betegségtudatod!

Én is a vashiányt gondolnám elsőre. Nem lehet, hogy nagyon erős a mensesed? Mert ilyenkor több vért veszíthetsz, mint amennyi termelődik pótlásként.

Csak azért mondom, mert nálam ugyanez van, de már 30 éve :)

2009. febr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nálam is ugyan ez volt mikor egy nehezebb suliba mentem át.Stresszes voltam és mikor haza értem iskolából egyből az ágyhoz vezetett az út . De mára megszoktam a terhelést .
2009. júl. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!