Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem érzem, ha megölel...

Miért nem érzem, ha megölel valaki? (bővebben lent, )

Figyelt kérdés
Ha megölel valaki, nem érzem azt a jóleső érzést, igazából semmit. De kívánom az ölelést, szeretek is ölelkezni, de mindig az van, hogy nem érzem magam tőle boldognak, igazából csak egyre többet kérnék. Még amikor anya megölel, akkor se érzem magam boldognak mikor megölel. Mitől lehet ez?

2015. febr. 20. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Egy öleléstől nem feltétlen fogsz örömmámorban úszni...
2015. febr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az normális, hogy semmit sem érzek közben?
2015. febr. 20. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez tök érdekes... Most,hogy így olvastam,amit írtál,rájöttem,hogy én sem szoktak közben semmit érezni.Bár már eléggé régen öleltek meg,de akkor is,vagyis akkor sem volt benne semmi különös,nekem.
2015. febr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ez attól függ ki ölel meg. Nálam is van néhány ember akit nem szívesen ölelek meg, pedig barátok vagyunk, vagy akár rokonok. Viszont van egy barátnőm, akivel nagyon jóban vagyok és van amikor legszívesebben sose engedném el ha megölel. Ha valakibe szerelmes vagy dettó. Tehát szerintem ez emberfüggő. Van akinél a sok sem elég és van akinél már a kicsi is sok :)
2015. júl. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem us ugyanez a problemam. Allandoan ölelgetem az embereket h hatha vmi jo érzésem lesz de nem. Nemtudom mitol van de mar eleg regota van. Szerintem te is szeretet hiányos lehetsz.
2016. máj. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!