Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindig fáradtnak érzem magam....

Mindig fáradtnak érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és gimibe járok.Egy fél éve kezdődött mikor elkezdtem a sulit hogy mindig nagyon fáradt vagyok. Általában este 10-kor fekszek,és 6:30-kor kelek,de hiába,nem tudok felkellni,visszahúz az ágy és van mikor 7-re úgy ahogy összeszedem magam. A suliban teljesen kómás vagyok,nem tudok odafigyelni és csomóan az osztályból meg a tanárok közül szólnak hogy ébredjek már föl. Próbáltam már kávét,energia italt,de hiába,inkább "elalszom tőle".Mikor kéne lefeküdjek vagy keljek?esetleg más módszer erre a problémára?Saját tapasztalatot is írjatok!

2015. febr. 16. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen kávé és energia ital? Felejtsd el!


El kéne menned vérvételre, ahol a Vas szintedet is megnézik. Vashiány okozhat fáradságot!

Addig is vegyetek Mannarax Szentgyörgyi port, immunerősítésre is nagyon jó, de a vasat is szuperül pótolja és természetes anyag, nem gyógyszer!

Ja és anyukádnak mindenképpen szólj, ne magadtól szedj bármit is!

[link]

2015. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs vitaminhiányod? Én attól voltam extrém fáradt, majd elkezdtem szedni és sokkal jobb lett. Vagy nem iszol elég vizet (minden 20kg után +1 liter)

Először ezeket próbáld meg orvosolni, ha ettől sem jobb, akkor vérvétel

2015. febr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, igen, a kávé meg energiaital azért nem jó, mert ha kimegy a hatása utána 2x olyan fáradt leszel, mint előtte
2015. febr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

15 éves fiú vagy lány? Ha lány mióta menstruálsz?

Teljes vérképet csináltass vassal együtt. Lehet vas vitamin és ásványianyag hiány. Most már néha van napsütés, menj sétálj, ülj ki, hülyéskedj kint a többiekkel.

Sportolj.

Régebben mikor feküdtél és keltél? Lehet, hogy ha sokat változtattál akkor az zavar be.

Lehet, hogy a tanulás v más miatt izgulsz, utána nem jól alszol. De az esetleges lelki okokat Neked kell kideríteni magadról.


Kávé, energiaital csak az adott pillanatra/órára jó, utána rosszabb.

Sőt ha jól tudom az energiaital hosszú távon elősegíti a szervezetből a vitaminok ürülését.

2015. febr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!