Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet egy sértődékeny...

Hogy lehet egy sértődékeny embert észhez téríteni? Miért sértődékeny valaki?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha valaki sértodékeny nagyon,az jelentheti azt is,hogy a lelke mélyén nincs rendben nagyon valami.Tulsàgosan komolyan vesz mindent,és hagyd rà,addig amig meg nem bekul sajàt magàval!
2010. febr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyon picit én is sértődékeny vagyok, szerencsére nagyon ritkán sértődöm meg amikor már nagyon tele van a pohár... ilyenkor engem a barátaim nevettetnek fájdalmas viccekkel meg ilyenek és egyből minden jó. De néha jól esik besértődni.:) De az már tényleg durva, hogy ha valaki mindene megsértődik, az tényleg túlságosan komolyan vesz mindent, az nem jó!
2010. febr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem a legnagyobb ok, hogy figyelmet akar, aztán hogy csak veled, vagy mindenkivel ilyen, ez már más kérdés.
2010. febr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mindenkivel, apróságokon megsértődik, és nem lehet megbékíteni. Nem is tudok mást csinálni, csak ráhagyni.
2010. febr. 7. 21:59
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen embert 2 dolog jellemzi: meg akar felelni másoknak és nincs önbizalma. Biztasd, hogy legyen önmaga és nem kell megfelenie másoknak, ha valakire dühös lesz mondja meg, hogy mi bántja.
2010. febr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ugye te nem rólam beszélsz ?
2010. febr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Van ilyen ember, akit ez tölt fel, ha másban bűntudatot ébreszthet. Én nem szólok hozzájuk és kerülöm őket. Igaz, ezzel nem oldom meg a problémájukat, de magamat sem szivatom.


Hogy le lehet-e az ilyen embert szoktatni erről? Nincs tippem. Ha valahogy megtanulnák élvezni az élet napos oldalát, de hát ezt csak belül lehet, ez "erőszakkal" nem megy.

2010. febr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lauster, Peter: Ki, ha én nem? Hogyan legyünk önérzetesek? cimű könyvével.
2010. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez jó, én pont nagyon sértődékeny vagyok és pont megvan a fent említett könyv is,és egyáltalán nem szoktatott le erről! :D

Próbáltam keresni magamban az okokat h miért is van így - 1.Szeretem ha vigasztalnak (bár akik megbántanak ritkán kérnek bocsánatot!)

2010. febr. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

2. Érzékeny vagyok,és engem könnyű megbántani

3. Több figyelmet tudok így kelteni lehet,v épp így terelem le azt akivel nem szeretnék beszélni

4. Alattamos módon skorpió csillagjegyemből fakadóan így támadok

Megj.: Ezt még nem figyeltem meg alaposabban

2010. febr. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!